Монастирищенська міська громада
Черкаська область, Уманський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

19 сесія

Про Програму інформатизації Монастирищенської  міської територіальної  громади на 2024 - 2026 роки.

Про внесення зміни до комплексної Програми функціонування та розвитку системи цивільного захисту, забезпечення пожежної та техногенної безпеки Монастирищенської міської  територіальної громади на 2021–2025 роки.

Про затвердження Програми для кривдників на території    Монастирищенської міської територіальної громади 2024-2027 роки.  /ДОДАТОК/

Про затвердження порядку здійснення контролю за додержанням вимог Закону України «Про соціальні послуги» в Монастирищенській міській  територіальній громаді.

Про внесення змін до видів економічної діяльності комунального підприємства  «Теплокомуненерго» міста Монастирище, збільшення статутного фонду  та    затвердження Статуту підприємства новій редакції.   /ДОДАТОК/

Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального закладу «Ладижинська спеціальна школа Черкаської обласної ради» на 2024 рік

Про створення Монастирищенької філії ліцею «Успіх» Монастирищенської міської ради Черкаської області.

Про створення Княжекриницької  філії ліцею «Успіх» Монастирищенської міської ради Черкаської області.

Про створення Княжиківської філії Шарнопільського  ліцею  Монастирищенської міської ради Черкаської області.

Про  затвердження    Положення   про   пансіон   ліцею   «Успіх» Монастирищенської міської ради Черкаської області.

Про ліквідацію Летичівського закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Малятко» загального розвитку  Монастирищенської міської ради  Черкаської   області.

Про затвердження ліквідаційних балансів закладів дошкільної освіти.

Про створення дошкільних структурних підрозділів закладів освіти.

Про надання дозволу на створення групи з інклюзивною формою навчання  та включення вихованця до наявної   групи з інклюзивною формою навчання  на базі закладів  дошкільної освіти.

Про внесення змін до рішення міської ради  від 21.12.2023 № 17-22/VIII «Про погодження і затвердження структури та чисельності адмінкеруючого, педагогічного та обслуговуючого персоналу закладів освіти Монастирищенської міської ради на 2024 рік».

Про Програму фінансової підтримки управління Державної казначейської служби України у Монастирищенському  районі Черкаської області на 2024-2025 роки.

Про затвердження проєктів, які будуть фінансуватися в рамках Програми «Громадський бюджет (бюджет участі) Монастирищенської міської  територіальної громади на 2023-2025 роки».

Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2023 № 17-14/VIII «Про бюджет  Монастирищенської міської територіальної громади на 2024 рік».    /ДОДАТОК/   /ДОДАТОК/   /ДОДАТОК/

Про затвердження Порядку формування фонду житла, обліку та надання такого житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб на території  Монастирищенської  міської територіальної громади

Про внесення змін до рішення міської ради від 15.06.2021  №6-3 /VIII «Про затвердження  Положення про оренду майна Монастирищенської міської територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

Про розміщення Монастирищенської підстанції екстреної (швидкої) медичної допомоги КНП ­­«Обласний центр екстреної медичної допомоги  та  медицини катастроф Черкаської обласної ради».

Про включення об’єкта нерухомості до  Переліку другого типу для передачі в    оренду без проведення аукціону. 

Про визнання Монастирищенської міської ради власником частини системи газопостачання в с. Сатанівка Уманського району Черкаської області.

Про надання дозволу на списання основних засобів.

Про затвердження старости Цибулівського старостинського округу.

Про затвердження старости Новоміського  старостинського округу.

Про  план роботи Монастирищенької міської ради на друге півріччя 2024 року.  /ДОДАТОК/

Про розгляд депутатського звернення депутата міської ради Драчук С.В.

Про депутатські  запити депутата міської ради Солода В.В.  /ДОДАТОК/

Про  визнання існуючих генеральних планів сіл Княжики, Половинчик, Теолин придатними до подальшого користування.

Про затвердження детального плану території частини кварталу житлової та громадської забудови по вул.Героїв України, 9Б м.Монастирища Уманського району Черкаської області для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.    

Про затвердження детального плану території з кадастровим номером 7123485200:02:001:0322 для розміщення господарського двору в с. Половинчик (за межами населеного пункту) Уманського району Черкаської області.

Про затвердження детального плану території частини кварталу житлової та громадської забудови по вул. Сагайдачного, 4-5, м. Монастирище Уманського району Черкаської області під будівництво торгівельного комплексу.

Про надання дозволу на виготовлення детального плану території для будівництва магазину по вул. Щаслива, 3, с. Сатанівка, Уманського району, Черкаської області.

Про надання дозволу на виготовлення детального плану території для реконструкції нежитлової будівлі в індивідуальний житловий  будинок по пров. Транспортний, 12,с-ще Цибулів,  Уманського району, Черкаської області.

Про надання дозволу на виготовлення детального плану території для будівництва та обслуговування житлового будинку по вул. Вишнева, 1а, с. Антоніна, Уманського району, Черкаської області.

Про надання дозволу на виготовлення детального плану території з метою зміни цільового призначення земельних ділянок  для реконструкції та будівництва комплексу будівель та споруд виробничого призначення за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 38-Г, 38-Д, с. Нове Місто, Уманського району, Черкаської області.

Про затвердження детального плану території для розміщення господарського двору по вул. Незалежності, 12, с. Княжики Уманського району Черкаської області.

Про присвоєння назви новій вулиці в селі Аврамівка Уманського району Черкаської області.

Про   затвердження  Баранюк С.М.  проєкту  землеустрою   щодо   відведення   земельної   ділянки   для  будівництва  і  обслуговування житлового  будинку, господарських  будівель і споруд  по вул. Садибна, 35  с. Долинка Уманського району Черкаської області.

Про   затвердження Козяр О.В. проєкту  землеустрою   щодо   відведення   земельної   ділянки   для  будівництва  і  обслуговування житлового  будинку, господарських  будівель і споруд  по вул. Лісова, 87  с. Бачкурине Уманського району Черкаської області.

Про надання дозволу ФГ «Шарнопіль Агротрейд» на виготовлення проєкту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  для ведення  фермерського  господарства під нежитловим приміщенням громадського будинку по вул. Мельника Сергія, 12-Г с. Шарнопіль Уманський району  Черкаської області.

Про надання дозволу  ТОВ «Юкрейніан Нетворк Солюшнс» на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій по вул. Польова с. Летичівка Уманського району Черкаської області. 

Про надання дозволу жителям Монастирищенської міської територіальної громади   на   розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  в оренду для  городництва .

Про затвердження Рибаку В.В. проєкту  землеустрою  щодо відведення  в  оренду земельної  ділянки  для городництва в межах с. Хейлове  Уманського району   Черкаської області. 

Про  погодження та затвердження технічної  документації із  землеустрою щодо поділу  та   об’єднання  земельних ділянок по вул. Дмитра Сайчука, 1 м. Монастирище  Уманського району Черкаської області.

Про затвердження КНП «Монастирищенська багатопрофільна лікарня» проєктів  землеустрою  щодо відведення земельних ділянок  для будівництва  та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги.

Про затвердження проєкту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Дмитра Сайчука, 2А м. Монастирище Уманського району Черкаської області.

Про затвердження проєкту  землеустрою  щодо  відведення земельної ділянки  для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Соборна, 113Е, м. Монастирище  Уманського району Черкаської області.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі під нежитловим приміщенням по вул. Молодіжна, 6 с. Терлиця Уманського району  Черкаської області.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднанню земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі під нежитловими будівлями та спорудами  по вул. Молодіжна, 38 с. Лукашівка Уманського району Черкаської області.

Про надання ФГ «Теолинське» в оренду  земельної ділянки комунальної   власності для  будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови під комплексом будівель та споруд громадського призначення по вул. Молодіжна, 64-А  с. Теолин Уманського району Черкаської області.

Про надання ТОВ «Поділля Агропродукт» в оренду земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва під нежитловою будівлею (вагова з навісом) по вул. Яблунева, 2і с.Івахни Уманського району Черкаської області.

Про припинення договору оренди водойми з Синицею А.П. щодо земельної ділянки водного фонду для рибогосподарських потреб площею 1,4484 га в межах м. Монастирище Уманського району Черкаської області.

Про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону щодо продажу права оренди на земельну ділянку площею 1,4484 га для рибогосподарських   потреб в межах м. Монастирище Уманського району  Черкаської області.

Про внесення змін до договору оренди водойми із Орендарчуком М.О. щодо земельних ділянок  для рибогосподарських потреб в межах с. Коритня Уманського району Черкаської області.

Про надання дозволу Орендарчуку М.О. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації  земельної ділянки водного фонду для рибогосподарських  потреб площею 1,9149 га в межах с. Коритня Уманського району Черкаської області.

Про  затвердження  технічних  документацій із   землеустрою   щодо встановлення  меж земельних  ділянок  в натурі   (на місцевості)та передачу їх у приватну власність жителям  Монастирищенської територіальної громади.

Про затвердження Молостову Є.М. проєкту  землеустрою  щодо  відведення  в  оренду земельної  ділянки  для сінокосіння в а межах  с.Лукашівка  Уманського  району Черкаської області.

Про   продаж  Котлярову Олександру Олександровичу земельної   ділянки    несільськогосподарського  призначення для  розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по  вул. Соборна,122І-3 м. Монастирище Уманського району Черкаської області.

Про   продаж   Купріян  Людмилі   Пилипівні земельної   ділянки    несільськогосподарського  призначення для  будівництва і обслуговування інших будівель    громадської    забудови    по    вул.Дмитра Сайчука,6 м. Монастирище Уманського району Черкаської області.

Про   надання дозволу на  виготовлення проектів землеустрою  щодо  відведення в оренду земельних ділянок.

Про внесення змін в облікові документи  Монастирищенської міської ради.

Про  надання   Цехмейструк Лілії Анатоліївні  в  сервітутне користування  земельної ділянки  для  розміщення   зовнішньої реклами    по вул. Соборній, 132Д   (на зеленій зоні  навпроти  магазину   «Квітка»)   в м. Монастирище Уманського району Черкаської області.

Про затвердження  Курій Оксані Станіславівні проєкту  землеустрою   щодо   відведення  земельної   ділянки   для  будівництва  і  обслуговування   житлового  будинку, господарських  будівель і споруд  по вул. І.Франка,3А    м.Монастирище Уманського району  Черкаської області.

Про надання в оренду Сомовій Жанні Геннадіївні земельної ділянки для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул.Грушева,16 с.Нове МістоУманського району Черкаської області.

Про створення  проїзду до нежитлових  приміщень по вул. Дружби,36Г,36Б та 36Д Уманського району   Черкаської області за  рахунок  земель комунальної власності   Монастирищенської   міської   ради.

Про надання дозволу Розуменку А.О. на розробку  проєкту із землеустрою щодо відведення в оренду  земельної ділянки для городництва в межах с. Бачкурине Уманського району Черкаської області   

Про поновлення Шупик В.М. договору сервітутного (обмеженого) землекористування щодо частини земельної ділянки площею 150,31 м² для будівництва та обслуговування багатоквартирного будинку під приміщенням магазину по вул. Соборній, 111/21 м. Монастирище Уманського району Черкаської області.

Про  надання  дозволу  на  виготовлення проєкту землеустрою  щодо  відведення   земельної ділянки  комунальної власності Монастирищенської міської ради під об’єктом нерухомого майна.

Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  по вул. Ярослава Мудрого, 40А с. Нового Міста для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  з подальшим поділом.

Про надання дозволу Коршомному Ю. А. на  виготовлення проєкту землеустрою  щодо  відведення в оренду земельної ділянки під об’єктом нерухомого майна по  вул. Транспортній, 11 селища Цибулів Уманського району  Черкаської області.

Про надання дозволу Барилюку В.В. на  виготовлення проєкту землеустрою  щодо  відведення в оренду земельної ділянки під об’єктом нерухомого майна по  вул. Лесі Українки, 64/1 с. Княжа Криниця Уманського району  Черкаської області.

Про надання дозволу Барилюку В.В. на  виготовлення проєкту землеустрою  щодо  відведення в оренду земельної ділянки під об’єктом нерухомого майна по  вул. Лесі Українки, 64/2 с. Княжа Криниця Уманського району  Черкаської області.

Про надання дозволу Кабану О.Ю. на  виготовлення проєкту землеустрою  щодо  відведення в оренду земельної ділянки під об’єктом нерухомого майна по  вул. Господарській, 2а с. Шарнопіль Уманського району  Черкаської області.

Про надання дозволу на розроблення  проєкту землеустрою щодо організації і встановлення меж територій природно-заповідного фонду місцевого значення гідрологічного заказника «Степівська руда» в адмінмежах (за межами) с. Степівка Уманського району Черкаської області.

Про   надання дозволу ФГ «Антонінське» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель щодо земельної ділянки водного фонду  для рибогосподарських потреб площею 0,7723 га за межами с. Антоніна Уманського району Черкаської області.

Про  надання дозволу  на  розроблення   технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки  комунальної   власності  площею 14,3407 га по вул.  Шевченка, 1ж, 1з, 1д,  с. Попудня Уманського району   Черкаської   області.

Про затвердження  проєктів  землеустрою  щодо відведення в  оренду земельних ділянок для городництва за рахунок земель сільськогосподарського призначення Монастирищенської міської ради Уманського району  Черкаської області. 

Про затвердження проєкту  землеустрою  щодо  відведення  в  оренду земельної  ділянки  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва по вул. Центральній, 33л с. АврамівкаУманського району Черкаської областіта передачі її в оренду Пермінасу В.І.

Про затвердження технічної документацій із  землеустрою  щодо поділу та об’єднання земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої  промисловості в адміністративних межах Монастирищенської міської територіальної громади (за межами с-ща Цибулів).

Про затвердження технічної документацій із  землеустрою  щодо поділу та об’єднання земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  в адміністративних межах Монастирищенської міської територіальної громади (за межами с-ща Забіляни)(господарський двір).

Про передачу в оренду Яремчуку В. І. земельної ділянки площею 0,2812 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва під будівлями сільськогосподарського призначення (нежитлова будівля)по вул. Лесі Українки, 1Б селища ЗабіляниУманського району Черкаської області.

Про затвердження технічної документацій із  землеустрою   щодо поділу та об’єднання земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Монастирищенської міської територіальної громади (за межами с. Лукашівка).

Про передачу в оренду Музиченку В.П. земельної ділянки площею 0,4129 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва під будівлями сільськогосподарського призначення (комплекс будівель і споруд виробничого призначення)по вул. вул. Героїв, 27/6 с. ЛукашівкаУманського району Черкаської області.

Про передачу в оренду Браславській М.А. земельної ділянки площею 0,3570 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва під будівлями сільськогосподарського призначення (виробничий будинок, корівник №2) по вул. Летичівській, 40 с. Летичівка Уманського району Черкаської області.

Про передачу в оренду ТОВ «ПОДІЛЛЯ АГРОПРОДУКТ» земельної ділянки площею 1,0000 га для ведення товарного  сільськогосподарського виробництва під будівлями сільськогосподарського призначення (нежитлове приміщення, з навісами) по вул. Яблуневій, 2з с. Івахни Уманського району Черкаської області.

Про передачу в оренду ТОВ «ПОДІЛЛЯ АГРОПРОДУКТ» земельної ділянки площею 1,2872 га для ведення товарного  сільськогосподарського виробництва під будівлями  сільськогосподарського призначення (комплекс) по вул. Миру, 1-б с. Долинка Уманського району Черкаської області.

Про   затвердження  технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації   земельної   ділянки  комунальної власності, кадастровий номер 7123482000:03:001:1243 за межами с. Новосілка зі зміною цільового призначення для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону.

Про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону щодо продажу права оренди на земельну ділянку площею 1,6433 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами с. Новосілка Уманського району Черкаської області.

Про продаж Дроботу П.М. земельної ділянки  для ведення фермерського господарства,  що перебуває у постійному користуванні та знаходиться за межами с. Лукашівка Уманського району Черкаської області.

Про дострокове розірвання договору оренди землі  з ФГ «Фертрі-2005» стосовно земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які знаходяться за межами с.Дібрівка Уманського району Черкаської області.

Про надання  дозволу Музиченку В.П. на розробку  проєкту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки з цільовим призначенням «01.08  Для сінокосіння та випасання худоби» в адміністративних межах  (за межами) с. Лукашівка Уманського району Черкаської області.

Про внесення змін до договору оренди водойми із Орендарчуком М.О. щодо земельних ділянок для рибогосподарських потреб за межами с. Коритня Уманського району Черкаської області.

Про   надання дозволу Орендарчуку М.О. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки водного фонду для рибогосподарських потреб площею 2,2531 га за межами с. Коритня Уманського району Черкаської області.

Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель в межах Монастирищенської міської територіальної громади (за межами населених пунктів)

Про затвердження переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які   пропонуються для   продажу  у   2024 році в межах
Монастирищенської міської територіальної громади за межами населених пунктів.

Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки комунальної власності  з кадастровим номером 7123455500:03:001:1781 площею 0,1590 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості  по вул. Зоряній, 30А селища Цибулів Уманського району Черкаської області.

Про  припинення  права  оренди  земельної  ділянки з кадастровим номером 7123485200:02:001:0260  площею 3,5000 га та розірвання договору оренди землі з ТОВ «КМЗ Пархоменка».

Про затвердження ТОВ «Торгівельно-виробнича компанія «Теплотерм» технічної документації про нормативну грошову оцінку та укладення договору оренди землі щодо земельної ділянки площею 3,5000 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості  по вул. Промисловій, 7 с. Половинчик Уманського району Черкаської області.

Про продовження Заську І.В. договорів  оренди земельних ділянок  для ведення фермерського  господарства  за межами  с. Тарнава  Уманського   району Черкаської області.

Про передачу в оренду Білоусу О.А. земельної ділянки площею 0,6500 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва під будівлями сільськогосподарського призначення (комплекс будівель)по вул. Шевченка, 1б с. Долинка Уманського району Черкаської області.

Про продовження СФГ «Юлія» договору оренди землі щодо земельної ділянки площею 24,2847 га  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами с. Княжа Криниця Уманського району Черкаської області.

Про затвердження  проєкту  землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами с. Лукашівка Уманського району Черкаської області.

Про затвердження проєкту землеустрою та передачу в оренду Бойченку Ю.О. та Барилюку В.В. земельної  ділянки площею 0,3130 га під об’єктом нерухомого  майна (виробничий будинок з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами  для ведення товарного  сільськогосподарського виробництва по вул. Лесі Українки, 64/18 с. Княжа Криниця Уманського району Черкаської області.

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора