Монастирищенська міська громада
Черкаська область, Уманський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

3 сесія

«Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Монастирищенської міської територіальної громади на 2021 рік»

«Про затвердження міської Програми відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян, які проживають на території Монастирищенської міської ради, на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом (крім таксі) на 2021 рік»

«Про затвердження міської програми «Організація харчування учнів 1-4 класів, дітей пільгових категорій закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти» Монастирищенської міської ради на 2021-2022 роки»

«Про затвердження міської Програми роботи з обдарованою молоддю на 2021-2025 роки»

 «Про затвердження міської програми «Вчитель» на 2021-2025 роки»

«Про затвердження міської програми «Шкільний автобус» на 2021-2025 роки»

"Про погодження структури та чисельності адмінкеруючого, педагогічного,  обслуговуючого персоналу закладів дошкільної та загальної середньої освіти"

«Про погодження структури та чисельності працівників комунальної установи «Монастирищенський інклюзивно-ресурсний центр Монастирищенської міської ради» на 2021 рік»

«Про звільнення від плати за утримання дітей у Монастирищенському ліцеї – інтернаті «Обдарованність»»

«Про затвердження Програми організації та фінансування у 2021 році громадських робіт»

«Про затвердження програми «Контактний центр зі звернень громадян» на 2021-2025 роки»

"Про бюджет Монастирищенської міської територіальної громади на 2021 рік"

«Про встановлення надбавки, преміювання та надання матеріальної допомоги міському голові у 2021 році»

«Про затвердження форми фінансового плану, форми звіту виконання фінансового плану підприємства, фінансового плану та погодження структури і чисельності комунального некомерційного підприємства «Монастирищенський центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2021 рік»

«Про затвердження форми фінансового плану, форми звіту виконання фінансового плану та фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Монастирищенська багатопрофільна лікарня » на 2021 рік»

«Про погодження структури і чисельності Монастирищенського центру культури та дозвілля Монастирищенської міської ради Черкаської області на 2021рік»

«Про погодження структури та чисельності клубних закладів Монастирищенської міської територіальної громади на 2021 рік»

«Про погодження структури і чисельності Монастирищенської централізованої бібліотечної системи та бібліотечних закладів Монастирищенської міської територіальної громади на 2021 рік»

«Про погодження структури і чисельності Монастирищенської дитячої музичної школи на 2021 рік»

«Про погодження структури та чисельності комунального закладу « Монастирищенський краєзнавчий музей» Монастирищенської міської ради Черкаської області на 2021 рік»

«Про затвердження граничної чисельності працівників комунального закладу «Територіальноий центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Монастирищенської міської ради Черкаської області на 2021 рік»

«Про затвердження Регламенту Монастирищенської міської ради»

«Про затвердження Регламенту виконавчого комітету Монастирищенської міської ради»

«Про внесення змін до складу постійних комісій міської ради»

«Про погодження цін на лісопродукцію та послуги на 2021 рік Монастирищенському комунальному спеціалізованому лісогосподарському підприємству»

«Про встановлення на 2021 рік вартості зберігання та обслуговування одиниць зберігання Трудового архіву»

«Про затвердження результатів проведення конкурсу з відбору виконавця земельних торгів»

«Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність Яненку Івану Миколайовичу по вул. Перемоги,13 м. Монастирища»

«Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення по вул. Соборній,126А-2 м. Монастирища»

«Про затвердження переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які пропонуються для продажу у 2021 році»

«Про затвердження детального плану території частини кварталу житлової та громадської забудови по вул. Шевченка,7 м. Монастирища Черкаської області для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості»

«Про виготовлення детального плану території частини кварталу житлової та громадської забудови по вул. Миру,20/10 м. Монастирища Черкаської області для будівництва та обслуговування будівель торгівлі»

«Про затвердження Положення про конкурсну комісію з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та виконавця земельних торгів на конкурентних засадах Монастирищенської міської ради»

«Про надання земельних ділянок для городництва громадянам міста та села Нового Міста»

«Про припинення права користування земельними ділянками на полі»

«Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Громова, 48 с. Нового Міста»

«Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Гайдара,21 с. Нового Міста»

«Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянам м. Монастирища та с. Нового Міста»

«Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність Русанову Сергію Олексійовичу по вул.Кудинській, 22-Б с. Нового Міста»

«Про надання земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, будівництва і обслуговування житлого будинку, господарських будівель і споруд»

«Про припинення права користування земельними ділянками»

«Про передачу у приватну власність земельну ділянку Гончарук Л.М. по вул. І. Франка, 26 м.Монастирища»

«Про надання дозволу Гончарук Л.М. на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки по вул. І.Франка,26А м. Монастирища»

«Про продовження Савченко Н.М. терміну дії договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення МАФ по вул.Соборній, 111 м. Монастирища»

«Про продовження Вараниці І.В. терміну дії договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення МАФ по вул. Соборній на ринку «Ранковий» м. Монастирища»

«Про продовження Коваленко Л.Ф. терміну дії договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення МАФ по вул. Соборній на території ринку «Ранковий» м. Монастирища»

«Про продовження Котлярову О.Л. терміну дії договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення МАФ по вул. Соборній на території ринку «Ранковий» м. Монастирища»

«Про надання дозволу Осіпенко Л.Ю. на постановку тимчасового металевого гаража по вул.Соборній,37А с. Нового Міста»

«Про надання дозволу Семененку Л.В. на постановку тимчасового металевого гаража по вул.Жовтневій,10 м. Монастирища»

«Про передачу у приватну власність земельну ділянку Щербині О.Д. по вул. Гайдара, 21 с.Нового Міста»

«Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) жителям м. Монастирища та с. Нового Міста»

«Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Соборній,124б м. Монастирища»

«Про розірвання з Галай Лідією Андріївною договору про встановлення особистого строкового сервітуту по вул. Соборній с. Нового Міста»

«Про надання Стасіневичу О.С. в сервітутне користування земельну ділянку для розміщення тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності по вул. Соборній,1 с. Нового Міста біля ЦРЛ»

«Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 10 грудня 2020 року № 2- 1/VIII «Про прийняття земельних ділянок державної власності у комунальну власність Монастирищенської міської ради»

«Про розірвання з ТОВ «АГРОВІТ» договору оренди земельної ділянки по вул. Колгоспній,5 с. Бачкурине Монастирищенського району Черкаської області»

«Про розірвання з ТОВ «АГРОВІТ» договору оренди земельної ділянки по вул. Колгоспній,10 с. Бачкурине Монастирищенського району Черкаської області»

«Про розірвання з ТОВ «АГРОВІТ» договору оренди земельної ділянки по вул. Колгоспній,8 с. Бачкурине Монастирищенського району Черкаської області»

«Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність по вул.Набережній,26Б с. Нового Міста»

«Про затвердження міської Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2021-2025 роки»

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора