До 30 квітня продовжено дистанційне навчання в освітніх закладах Монастирищини!

Дата: 23.04.2021 11:49

Ситуація із захворюваністю на коронавірус в краї складна і нині, тому з метою недопущення подальшого поширення COVID-19 у закладах загальної середньої освіти Монастирищенської міської ради та позашкільних закладах рекомендовано продовжити дистанційну форму навчання до 30 квітня 2021 року.

Закладам дошкільної освіти також рекомендовано продовжити дистанційну форму виховання із залишенням у дошкільних закладах «Золота рибка», «Усмішка» (м. Монастирище), «Колобок» (с. Нове Місто) та «Росинка» (с. Сатанівка) чергових груп.

Такі заходи вимушені аби зберегти здоров’я школярів, педагогічних працівників та їх родин, особливо тих, хто перебуває в зоні ризику захворювання.

Просимо з розумінням поставитися до таких обмежувальних заходів, адже це задля вашої особистої безпеки, безпеки ваших рідних. Не забувайте про дотримання протиепідемічних заходів та правил особистої гігієни. Бережіть себе і будьте здоровими