#Наша_Незалежність#Марафон_30

Дата: 06.08.2021 16:30

До 30-річчя Незалежності України бібліографом Монастирищенської публічної бібліотеки Галиною Тимошенко спільно з Миколою Гончарем на сторінці «МОНАСТИРИЩЕ про…» в соціальній мережі Фейсбук започатковано спецпроєкт "ДЯКУЄМО ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ", присвячений нашим землякам, які внесли вагомий внесок в становлення Незалежності України. Щоденно готується та презентується інформація про людей, яким ми завдячуємо нашою незалежністю. Зокрема, нашим краянам пропонувалась інформація про учасників бою під Крутами Петра Дяченка, уродженця Монастирища, що загинув у бою, та Якова Рябокінь-Рогози-Розаніва, уродженця Цибулева. Мученикам віри  - двом нашим землякам: Василю Липківському (1864— 1937), уродженцю села Попудня та Миколі Борецькому (19.12. 1879 – рік смерті невідомий), уродженцю села Сарни. Українському дисиденту, громадському та політичному діячу, поету, співзасновнику політичної партії УНА-УНСО (Української національної асамблеї - Української народної самооборони) Анатолію Лупиносу (21.07.1937 - 05.02.2000), уродженцю села Сатанівка. Учасникам Євромайдану Леоніду Тертичному, Максимові Ботіку та першому загиблому воїнові-захисникові Роману Бевзу.

ДЯКУЄМО ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ!