Вакцинація на Монастирищині

Дата: 09.09.2021 16:12

За інформацією КНП «Монастирищенський ЦПМСД» 9 вересня у Монастирищенській громаді імунізовано 104 особи, з них 26 працівників освіти. Так 58 осіб отримали першу дозу вакцини (22 – CoronaVac, 30 – AstraZeneca і 6 – Pfizer) та 46 – другу дозу вакцини (31 – CoronaVac і 15 – Moderna).

Мобільна бригада працювала в селах Панський Міст, Степівка, Копіювата, Теолин, Івахни, Долинка. Також вакцинацію проводили в Цибулівській амбулаторії ЗПСМ і амбулаторії ЗПСМ м. Монастирище та с. Нове Місто.

Загалом із початку вакцинальної кампанії Монастирищенськиим ЦПМСД щеплено 10 041 особу, із них 5 233 – уже повністю вакциновані.

Кампанія з вакцинації триває, тож негайте даремно час – імунізуйтесь!

Щеплення проводиться за попереднім записом. Тож зверніться до свого сімейного лікаря або за телефонуйте за номером 068-256-16-61 і запишіться на вакцинацію!