Обласне свято духової музики в Смілі

Дата: 19.09.2021 09:52

18 вересня осередком духової музики Черкащини, традиційно, стала Сміла, де відбулося обласне свято духової музики. Срібним дзвоном духових оркестрів нашої області наповнився Смілянський міський Будинок культури, доносячи красу кожної мелодії до сердець глядачів.

З нагоди відкриття свята учасників та гостей вітали міський голова Сміли Сергій Ананко, начальник відділу культури Ірина Бобошко та завідуюча відділом Черкаського ОЦНТ Наталія Янакова, які відзначили велику роль фестивалю в популяризації духової музики та побажали оркестрантам вдалих виступів.

Учасниками цьогорічного свята стали 6 найкращих колективів області. Надзвичайно колоритним був виступ ансамблю духових інструментів Монастирищенського центру культури та дозвілля (керівник Сергій Наумець). Шанувальники духової музики отримали позитивні емоції від усієї святкової програми та щиро аплодували найкращим оркестрантам Черкащини.