До уваги жителів Монастирищенської міської територіальної громади!

Дата: 03.11.2021 15:32

До уваги жителів Монастирищенської міської територіальної громади!

Відповідно до розпорядження міського голови О.ТИЩЕНКА   з 05  по 20 листопада 2021 року в Монастирищенській міській територіальній громаді проводиться громадське обговорення кандидатур на посади старост у створених 14 старостинських округах.  На посаду  старост міським головою внесені такі кандидатури:

Назва  округу

Назва населених пунктів, що входять до округу

Кандидатури старост

c.Владиславчик

с.Зюбриха

Музика Роман Степанович

Порядок створення старостинських округів та обрання старост регулюється ЗУ «Про внесення змін до деяких законів України щодо розвитку інститут старост».

Згідно цих документів староста затверджується сільською, селищною, міською радою на строк її повноважень за пропозицією відповідного сільського, селищного, міського голови, що вноситься за результатами громадського обговорення (громадських слухань, зборів громадян, інших форм консультацій з громадськістю), проведеного у межах відповідного старостинського округу.

Кандидатура старости вноситься на громадське обговорення (громадські слухання, збори громадян, інші форми консультацій з громадськістю) сільським, селищним, міським головою та вважається погодженою з жителями відповідного старостинського округу, якщо в результаті громадського обговорення (громадських слухань, зборів громадян, інших форм консультацій з громадськістю) отримала таку підтримку у старостинському окрузі: з кількістю жителів до 1500 – більше 20 % голосів жителів від загальної кількості жителів відповідного старостинського округу, які є громадянами України і мають право голосу на виборах; з кількістю жителів від 1500 до 10 тисяч – більше 17% голосів.

В зв’язку із погіршенням епідемічної ситуації, викликаної поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, з метою запобігання захворюваності населення громади громадське обговорення кандидатур на посаду старост в старостинських округах  проводиться шляхом  опитування жителів відповідного старостинського округу у формі заповнення підписних листів на підтримку кандидатури старости (відповідно до Положення про порядок проведення громадського обговорення кандидатур на посаду старост затвердженого рішенням Монастирищенської міської ради від 16.09.2021 №8-1/VIII).

Відповідальними за збір підписів на підтримку кандидатур старост у  населених  пунктах громади визначені  діловоди міської ради з віддаленим місцем роботи у відповідних населених пунктах.

Запрошуємо жителів громади  всіх взяти участь в громадському обговоренні на території свого старостинського округу .

Оргкомітет