Монастирищенська міська громада
Черкаська область, Уманський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Виконавчий комітет Монастирищенської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу соціальної політики та охорони здоров’я Монастирищенської міської ради

Дата: 04.01.2022 16:51
Кількість переглядів: 349

Фото без опису

 

Вимоги до посади: громадянство України, наявність вищої освіти не нижче ступеня бакалавра. Без вимог до стажу роботи. Знання Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про звернення громадян», «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям», «Про соціальні послуги», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про статус і соціальний, захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», «Про соціальний захист дітей війни», інших законів України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування, реалізації визначених повноважень; указів і розпоряджень Президента України, постанов Верховної Ради України, постанов та розпоряджень Кабінету Міністрів України, інших підзаконних нормативно-правових актів, вільне користування основними програмами роботи на комп’ютері, офісними програмами, оргтехнікою. Вільне володіння державною мовою відповідно до рівня, визначеного Законом України «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

   Оплата праці здійснюється відповідно до Постанови КМУ від 9 березня      2006 р. № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів».

   Перелік документів: заява на участь у конкурсі,  особова картка за формою    П-2 ДС з додатками; 2 фото розміром 4 х 6 см; копії документів:  про освіту, паспорту, ідентифікаційного коду, трудової книжки, військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних); електронна декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, за встановленою формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції шляхом її заповнення на офіційному веб-сайті НАЗК за адресою www.nazk.gov.ua.

  Документи подаються до відділу з питань кадрової роботи управління з питань організаційної та кадрової роботи виконавчого комітету Монастирищенської міської ради упродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення на офіційній сторінці Монастирищенської міської ради в мережі Інтернет: http//monastyryshe.gromada.org.ua за адресою: м. Монастирище, вул.Соборна, 117, додаткова інформація за телефоном: 04746-2-10-15.

  Під час іспиту перевіряються знання Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», а також вимоги законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень відповідного структурного підрозділу.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора