Чарівна краса вишиванки

Дата: 19.05.2022 16:26

Свято української вишиванки люблять і шанують  в усьому світі. Це свято сприяє єдності і культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу, воно зберігає споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті, вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі. Український народ намагається закодувати щастя, долю, життя та волю в орнаменті вишиванок.

До Всесвітнього дня вишиванки в Монастирищенській бібліотеці для дітей оформлено книжкову етно-виставку: «Вишиванка моя Вишиванка» та проведено бібліотечну гостину:  «Чарівна краса вишиванки». На виставці представлені видання, що знайомлять з історією українського костюму, технікою вишивки сорочок та види орнаменту, регіональний вплив на різноманіття візерунків.

Вітаємо усіх зі святом, чекаємо в бібліотеці.