Терміновий збір!!!

Дата: 07.11.2022 15:13

Маленький монастирищанин Дмитро Гром потребує дороговартісного лікування!

У свої 11 місяців Діма уже бореться за життя – у нього діагностовано рідкісне генетичне захворювання – Спінально м'язова атрофія 2-го типу (СМА)!!!

СМА – це смертельне рідкісне генетичне захворювання, що супроводжується прогресивною атрофією м'язів та поступово забирає сили малюка. Життя дитини під загрозою, але його можна врятувати. Ліки від цієї хвороби є – це найдорожчий укол у світі Золгенсма. Ціна рятівного уколу 2 млн 300 тис. дол. Ці ліки дієві, якщо укол ввести до 2 років.

Зараз хлопчику необхідна підтримуюча терапія у вигляді сиропу Рісдіплам, який теж не дешевий і коштує в Україні 250 тис. грн!!! Та сім’я знайшла ці лики в Польщі за нижчою ціною. Препарат розраховується на вагу дитини, тому Дімі одного флакону вистачить менше ніж на місяць. Батьки замовили чотири флакони сиропу Рісдіплам й збирають необхідний пакет документів для придбання ліків та виїзду за кордон.

А поки сім’я Гром активно збирають кошти на реабілітацію Дімі, ортези й шукають можливість лікування за кордоном.

Усі бажаючі долучитися до порятунку Діми можуть перераховувати кошти за реквізитами на ім’я Гром Анастасія Сергіївна (мама хлопчика):

• 5375414109389857 – МоноБанк
  • 4790729933223729 – ОщадБанк

З додатковими питаннями можна звертатися в дірект, інстаграмі, фейбук, телеграм, вайбер за номером мами: (097) 266- 99- 69!

Часу залишилося не так багато!

Давайте допоможемо посильною сумою для кожного й наблизимо порятунок малюка.

Зробіть репост та розкажіть про Діму своїм друзям.

Разом ми маємо обов'язково допомогти в порятунку дитину!