Продовжуємо допомагати й підтримувати ВПО

Дата: 31.01.2023 16:54

Сьогодні Монастирищину в чергове відвідала керівник Черкаського обласного контактного центру по роботі з внутрішньо переміщеними особами Лариса Ходаковська.

Лариса Володимирівна зустрілася з заступником міського голови Зоряною Заворотною та керівником відділу соціальної політики та охорони здоров’я Катериною Скригун у місці компактного проживання ВПО у нашій громаді. Було обговорено питання комфортного перебування внутрішньо переміщених осіб на території Монастирищенської громади та передано усім, хто тимчасово проживає у шелтері продуктові набори від Благодійного фонду «Карітас Маріуполь».

Дякуємо Ларисі Ходаковській та БФ «Карітас Маріуполь» за надану гуманітарну допомогу для вимушених переселенців, які перебувають на території нашої громади. Щира подяка за турботу і участь, підтримку та Ваші щирі і чуйні серця.