Вічний Бунтар

Дата: 08.02.2023 16:00

До вшанування пам’яті відомого земляка, борця за національну ідею, справжнього патріота України Анатолія Лупиноса Монастирищенська публічна бібліотека підготувала і провела годину-шану «Політичний заповіт Анатолія Лупиноса» для здобувачів освіти Монастирищенського професійного ліцею. Юнаки та дівчата з цікавістю слухали про життя та шлях боротьби Анатолія Івановича, його ідеї побудови нової незалежної України. Для слухачів заходу презентовано його книгу «Бунт має рацію». В земному житті Мученик, Аскет і Вічний Бунтівник не мав нічого, окрім кредо: «Україна понад усе!». І це в час, коли за таке знищували морально і фізично, коли під удар попадав не лише сам, а й вся родина.  Та він був одним з небагатьох обраних – для боротьби, в якій йому судилося загартуватися і перемогти.

Сьогоднішні патріоти України, на прикладі таких славних земляків як Анатолій Лупиніс, виборюють разом з його синами волю і незалежність України, і для них  «Україна понад усе!» є дороговказом.

Слава Україні! Героям Слава!