Наші тенісисти — чемпіони Уманської ліги!
Дата: 01.06.2026 12:13
Кількість переглядів: 48

30 травня в Уманському національному університеті відбувся заключний тур Уманської ліги з настільного тенісу, який зібрав 14 команд.
Нашу громаду представляли дві команди Монастирищенської ДЮСШ. У складі першої команди виступали тренер Вадим Швидкий та його вихованець Арсеній Галай. Вони стали чемпіонами сезону 2025–2026 років, виборовши перше місце.
Друга команда у складі Антона Горового та Олександра Крамара також гідно представила громаду. Спортсмени здобули цінний ігровий досвід та посіли друге місце у другому фіналі.
Щиро вітаємо наших спортсменів із чудовими результатами та бажаємо нових перемог і спортивних досягнень!

