Відбулося засідання комісії по відключенню споживачів від мереж (систем) централізованого опалення (теплопостачання)

2 червня відбулося засідання комісії по відключенню споживачів від мереж (систем) централізованого опалення (теплопостачання).
Комісія розглянула звернення КП «Теплокомуненерго» м. Монастирище щодо можливості переходу житлового будинку по вул. Дружби, 1д на індивідуальне опалення . Необхідність цих заходів виникла в зв’язку зі зношеністю теплової мережі.
На засіданні було заслухано директора КП «Теплокомуненерго» м. Монастирище Сергія Крохмального, який повідомив, що теплова мережа знаходиться у зношеному стані, ремонт системи теплопостачання на цій ділянці ускладнений, так як на частині ділянки встановлені споруди. Заміна мережі потребує великих капіталовкладень, що , у випадку переходу споживачів на індивідуальне опалення, буде нерентабельним для підприємства.
Після обговорення було вирішено запропонувати жителям даного будинку, представники від яких були присутні на засіданні, розглянути питання переходу на індивідуальне опалення протягом 2026-2027 р.р



