Монастирищенська міська громада
Черкаська область, Уманський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

10 сесія

Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Монастирищенської міської територіальної громади на 2022 рік.  /ДОДАТОК/

Про затвердження  міської  Програми відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян, які проживають на території Монастирищенської міської ради, на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом (крім таксі )  на 2022 рік.

Про Програму підтримки місцевого самоврядування у  Монастирищенській міській територіальній громаді на 2022-2023 роки. 

/ДОДАТОК/

Про затвердження програми організації та фінансування у 2022 році громадських робіт в Монастирищенській міській територіальній громаді.

Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2020 № 3-12/VIIІ «Про бюджет Монастирищенської  міської територіальної громади на 2021 рік».

/ДОДАТОК1/  /ДОДАТОК2/  /ДОДАТОК3/  /ДОДАТОК4/  /ДОДАТОК5/ 

/ДОДАТОК6/  /ДОДАТОК7/

Про  бюджет Монастирищенської міської територіальної громади на 2022 рік.

/ДОДАТОК1/  /ДОДАТОК2/  /ДОДАТОК3/  /ДОДАТОК4/  /ДОДАТОК5/

Про погодження КП «Теплокомуненерго» м. Монастирище укладення договору реструктуризації заборгованості за спожитий природний газ

Про погодження та затвердження   структури та чисельності установ освіти Монастирищенської міської ради на 2022 рік .

/ДОДАТОК1/  /ДОДАТОК2/  /ДОДАТОК3/  /ДОДАТОК4/

Про внесення змін до рішення міської ради від 16.09.2021№ 8-12/VIII « Про звільнення від плати за утримання дітей в Монастирищенському ліцеї-інтернаті «Обдарованість».

Про затвердження  Статуту комунальної установи «Монастирищенський  інклюзивно-ресурсний центр»  (нова редакція) .

Про затвердження форми фінансового плану, форми звіту фінансового плану підприємства, фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Монастирищенський центр первинної медико  – санітарної допомоги»  та погодження структури і чисельності підприємства на 2022 рік.

Про затвердження форми  фінансового плану, форми звіту виконання  фінансового плану та фінансового плану  комунального некомерційного підприємства «Монастирищенська багатопрофільна лікарня» на 2022 рік.

Про затвердження  та погодження структури і чисельності установ та закладів культури Монастирищенської міської територіальної громади на 2022 рік.

Про погодження цін на лісопродукцію та послуги Монастирищенському  комунальному спеціалізованому лісогосподарському підприємству на 2022 рік.

/ДОДАТОК/

Про встановлення на 2022 рік вартості зберігання та обслуговування одиниць зберігання Трудового архіву.

Про скасування  рішень реорганізованих селищної та сільських рад та створення добровільних пожежних команд на території Монастирищенської міської територіальної громади.

Про затвердження Порядку формування кадрового резерву в Монастирищенській міській раді та її виконавчих органах .

Про затвердження структури та загальної чисельності апарату міської ради, її виконавчих органів на 2022 рік.

Про  умови оплати праці міського голови у 2022 році.

Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Монастирищенської міської   ради на  2022 рік.

Про  надання дозволу на  передачу основних засобів

Про надання дозволу на  списання основних засобів

Про затвердження умов аукціону з продажу об’єкту малої приватизації, що належить до комунальної власності  Монастирищенської міської територіальної громади.

Про ліквідацію Монастирищенського  міжшкільного навчально-виробничого комбінату.

Про затвердження Порядку  запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у Монастирищенській міській раді та її виконавчому комітеті.

Про внесення змін до складу виконавчого  комітету та постійних комісій міської ради.

Про план роботи Монастирищенської міської ради на перше півріччя 2022 року.

/ДОДАТОК/

Про депутатські запити депутатів міської ради

Про підтримку звернення депутатів міської ради від політичної партії «Слуга народу»

 /ЗВЕРНЕННЯ/

Про затвердження  старости  Цибулівського старостинського округу.

Про затвердження  старости  Новоміського старостинського округу.

Про затвердження  старости  Аврамівського старостинського округу.

Про затвердження  старости  Лукашівського старостинського округу.

Про затвердження  старости  Івахнянського старостинського округу

Про затвердження  старости  Княжекриницького  старостинського округу.

Про затвердження  старости  Бачкуринського старостинського округу.

Про затвердження  старости  Коритнянського старостинського округу.

Про затвердження  старости  Копіюватського  старостинського округу.

Про затвердження  старости  Леськівського старостинського округу.

Про затвердження  старости  Сатанівського старостинського округу.

Про затвердження  старости  Халаїдівського старостинського округу.

Про затвердження  старости  Шарнопільського старостинського округу.

Про надання дозволу на виготовлення детального плану території  частини кварталу житлової та  громадської забудови для будівництва церкви в с. Теолин.

Про затвердження детального плану території частини кварталу житлової та громадської забудови по вул. Заводській, 16б в с. Аврамівка Уманського району Черкаської області для будівництва Церкви Косми і Даміана.

Про затвердження детального плану території для розміщення будівель та споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства по вул. Центральній, 33б в с. Аврамівка Уманського району Черкаської області.

Про виготовлення детального плану території  для будівництва магазину продовольчих  та непродовольчих товарів по вул. Івана Франка, 3а, в м. Монастирище Уманського району Черкаської області. 

Про затвердження проектно-кошторисної документації 

Про внесення змін до рішення    міської ради    від 15.06.2021  № 6-69/VIII  «Про   надання   дозволу на виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення у власність земельних ділянок жителям Монастирищенської міської територіальної громади».

 

Про надання Гусєвій О.А. в сервітутне користування  земельної   ділянки  для  покращення комунікаційного розміщення основної споруди та обслуговування прилеглої території по вул. Гагаріна, 16Л м. Монастирища Уманського району Черкаської  області.

Про  надання   Брух М.Я. в  сервітутне  користування  земельної ділянки  для  обслуговування об’єкту торгівлі по вул. Соборній м. Монастирища Уманського району Черкаської області.

Про  надання   Лісяному М.Л. в  сервітутне  користування  земельної ділянки  для   обслуговування МАФ по вул. Соборній   м. Монастирища Уманського району  Черкаської області .

Про   надання дозволу Кутишенко О.Б. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо визначення частки землекористування в межах неподільної прибудинкової території під приміщенням магазину «Хлоріс» та окремим входом до  нього по вул. Соборній, 107  м. Монастирища Уманського району Черкаської  області.

Про надання дозволу Грабовому І.І. на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення із земель комунальної власності міської ради, для сінокосіння та випасання худоби.

Про  надання   Левадському В.П. в  сервітутне користування  земельної ділянки  для  покращення комунікаційного розміщення основної споруди  та обслуговування прилеглої території по вул. Гагаріна, 16Л  м. Монастирища Уманського району Черкаської  області.

Про припинення права користування земельними ділянками на полі.

Про  надання   земельних  ділянок  для  ведення особистого    селянського господарства, будівництва і обслуговування   житлого  будинку, господарських  будівель  і  споруд.

Про припинення права користування земельними ділянками.

Про розірвання договору  на встановлення земельного   сервітуту   з   Король О.М. в м. Монастирище по вул. Соборна, 132Л  Уманського району Черкаської області.

Про внесення змін до рішення    міської ради    від 15.06. 2021  № 6-70/VIII  «Про надання   земельних ділянок  для ведення   городництва   за   межами  населених пунктів Монастирищенської  міської  територіальної   громади».

Про поновлення СФГ «Голуба Нива» договору оренди земельних ділянок із розташованими на них водними об’єктами і адмінмежах с. Халаїдове Уманського району Черкаської області.

Про затвердження проєкту землеустрою щодо  відведення   земельної  ділянки по вул. Семеренка, 20 м. Монастирище Уманського району  Черкаської  області Діденку О.В.   для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.

Про затвердження  Велетнюку І.А. проєкту землеустрою  щодо відведення  в  оренду земельної  ділянки  в адмінмежах с. Івахни Уманського району Черкаської області.

Про дострокове розірвання договору оренди землі з Монастирищенським РайСТ під обєктом нерухомого майна (магазин) по пров. Яцковецький, 1 в   с. Долинка Уманського району Черкаської області.

Про   передачу в оренду земельних ділянок під запроектованими дорогами між паями.

Про  надання Мельнику А.М. в  сервітутне  користування  земельної ділянки для розміщення  рекламного щита  по вул. Соборній  м. Монастирище Уманського району Черкаської області.

Про надання  дозволу  на виготовлення  проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом  для рибогосподарських потреб, в адмінмежах с. Терлиця Уманського району Черкаської області.

Про надання в оренду земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  в адмінмежах  с.Бачкурине Уманського району Черкаської області.

Про продовження  Бевзюку Ю.І. терміну дії договору сервітутного (обмеженого)  землекористування земельної ділянки по вул. Соборній, 5 с. Нове Місто Уманського району  Черкаської області. 

Про розірвання договору оренди землі з Ягодою В.П. в адмінмежах (за межами) смт. Цибулів Уманського району Черкаської області.

Про  надання   Микитюк А. В.  в   сервітутне користування   земельної  ділянки  для  тимчасової споруди   по вул. Шевченка, 69А  в м. Монастирище Уманського району Черкаської області.

Про надання Руденку В.П.  в сервітутне користування   земельної  ділянки  для постановки  тимчасової споруди по вул. Київській, 75Б в смт. Цибулів Уманського району Черкаської області.

Про надання дозволу Солоду В. В. на  виготовлення проєктів землеустрою  щодо відведення земельних ділянок в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Про надання ДП «Уманське лісове господарство» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг в адмінмежах с. Івахни Уманського району Черкаської області.

Про  надання   дозволу на  розроблення проєкту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки для будівництва та обслуговування  приміщення  Храму по вул. Центральна, 3 с. Бачкурине Уманського району Черкаської області.

Про надання дозволу Велетнюку І.А. на передачу земельної ділянки в суборенду.

Про затвердження результатів проведення конкурсу з відбору виконавця   послуг з виконання робіт із оцінки земель.

Про затвердження Баранському Івану Франковичу проєкту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки по вул. Грушевського, 6  в  с. Коритня Уманського району Черкаської  області.

Про розірвання договору оренди водойми з ОСК «Україна» в  межах                с. Халаїдове Уманського району Черкаської області.

Про затвердження ФГ «Ладіс» проекту  землеустрою щодо відведення  в  оренду земельної  ділянки  по вул. Соборна, 3К  в м. Монастирище Уманського району Черкаської області.

Про надання дозволу АФ «Хлібороб» у формі ТОВ на розробку технічної документації із землеустрою щодо  встановлення меж невитребуваної частки (паю) в натурі (на місцевості).

Про надання  дозволу Дроботу В.П. на розробку проєкту землеустрою щодо відведення в оренду земельних ділянок  для сінокосіння та випасання худоби в адмінмежах  (за межами) с. Лукашівка Уманського району Черкаської області.

Про  затвердження  технічної  документації з  нормативної  грошової  оцінки  земельних ділянок  водного фонду в с. Сарни Уманського району Черкаської області.

Про внесення змін до рішення міської ради від 16.09. 2021 № 8-96/VIII  «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення у власність земельних ділянок жителям Монастирищенської міської територіальної громади».

Про внесення змін до рішення міської ради від 16.09. 2021 № 8-96/VIII  «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення у власність земельних ділянок жителям Монастирищенської міської територіальної громади».

Про передачу Онищенку С.К.  в  оренду земельну ділянку для ведення    товарного сільськогосподарського виробництва в адмінмежах с. Теолин Уманського району Черкаської області.

Про передачу ФГ «Матвіїха» в   оренду земельних ділянок для ведення    товарного сільськогосподарського виробництва по вул. Центральній, 44 та вул. Центральній, 55 с. Матвіїха Уманського району Черкаської області.

Про затвердження   Мусієнко В. В. проєкту землеустрою   щодо   відведення  в  оренду земельної  ділянки  по вул. 294 Артполку, 36 Л в смт. Цибулів   Уманського району Черкаської області для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Про затвердження Мусієнко Т. П. проєкту  землеустрою   щодо  відведення  в  оренду земельної  ділянки  по вул.  Шкільній,  №1Б в с. Антоніна   Уманського   району  Черкаської  області для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Про   затвердження  Каюковій А.С.  проєкту  землеустрою   щодо   відведення   земельної  ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і  споруд по пров. Слави, 4 в смт.  Цибулів Уманського   району   Черкаської   області.

Про затвердження  Ящук  Р. І.  проєкту  землеустрою   щодо   відведення   земельної  ділянки по вул. Чкалова, 28 в смт. Цибулів Уманського   району   Черкаської   області.

Про передачу у приватну власність земельних ділянок на території   Монастирищенської міської територіальної  громади.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с. Сарни та селище Володимирівка Уманського району Черкаської області.

Про  затвердження  ТОВ « КЛП ГРУП»  проекту  землеустрою  щодо відведення земельної  ділянки  по  вул. Київська,1-Ж   в  смт.Цибулів Уманського району  Черкаської  області  для  розміщення  та експлуатації  будівель  і  споруд  автомобільного транспорту  та дорожнього  господарства.

Про надання  дозволу Франчуку О.П. на розробку проєкту землеустрою щодо відведення в орендуземельної  ділянки  для сінокосіння та випасання худоби в адмінмежах (за межами) с. Бубельня Уманського району Черкаської області.

Про  продаж  земельних  ділянок,  що знаходяться у постійному користуванні Журавля О.В в адмінмежах с. Лукашівка Уманського району Черкаської області.

Про розірвання договору оренди землі з Борейко В.О. в адмінмежах (за межами) с. Бачкурине Уманського району Черкаської області.

Про затвердження Яковлевій Н.Д. проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок по вул. Соборна, 118-Г та вул. Соборна, 118-Д м. Монастирище Уманського району Черкаської області.

Про прийняття земельних ділянок  державної власності у комунальну власність Монастирищенської міської ради    /ДОДАТОК/

Про надання дозволу на поділ  земельної  ділянки  розташованої  в  адмінмежах смт.  Цибулів  Уманського району Черкаської області.

Про надання Ляшко С.А. в оренду земельної ділянки  для будівництва та обслуговування будівель торгівлі під обєктом нерухомого майна (магазин) по пров. Яцковецький, 1 с. Долинка Уманського району Черкаської області.

Про   надання дозволу  Павленко Г.С. на  виготовлення проєкту   землеустрою  щодо  відведення в оренду земельної ділянки під обєктом нерухомого майна (телятник 4-х рядний) по  вул. Соборній, 29б  в с. Коритня  Уманського району Черкаської області.

Про   надання дозволу  Праніченку Д.О. на виготовлення проєкту   землеустрою  щодо відведення в оренду земельної ділянки під обєктом нерухомого майна (корівник МТФ) по  вул. Соборній, 29 в с. Коритня  Уманського району Черкаської області.

Про   надання дозволу  Павленко Г.С. на  виготовлення проєкту   землеустрою  щодо  відведення в оренду земельної ділянки під обєктом нерухомого майна (корівник №2) по  вул. Соборній, 29а  в с. Коритня  Уманського району Черкаської області.

Про відмову Возному І.І. у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в адмінмежах с. Сатанівка Уманського району Черкаської області.

Про внесення змін до рішення міської ради від 16.09. 2021 № 8-96/VIII  «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення у власність земельних ділянок жителям Монастирищенської міської територіальної громади».

Про продаж земельної ділянки, що знаходиться у постійному користуванні Возного М.В. в адмінмежах с. Аврамівка Уманського району Черкаської області.

Про дострокове розірвання договору оренди землі з Монастирищенським СТ по вул. Жовтневій, 20 в с. Антоніна Уманського району Черкаської області.

Про надання ФГ «Антонінське» в оренду земельної ділянки  для будівництва і обслуговування будівель торгівлі  під обєктом  нерухомого майна (магазин) по вул. Жовтневій, 20 в с. Антонін а  Уманського району Черкаської області.

Про затвердження  проєкту землеустрою  щодо відведення  у власність   земельної ділянки Костюку В.В.  для   будівництва   індивідуальних гаражів  по вул. Володимира Великого, 4А  в с. Нове Місто Уманського району  Черкаської  області.

Про   затвердження  Нагорній З.І. проєкту  землеустрою щодо   відведення   земельних  ділянок по вул. Соборній, 111/6  та вул. Соборній, 111/8 в  м. Монастирище Уманського району  Черкаської області для будівництва і обслуговування будівель торгівлі.

Про затвердження Плахотнюк Д.В. проекту землеустрою  щодо відведення  в  оренду земельної  ділянки  для городництва  в адмінмежах с. Нового  Міста Уманського району  Черкаської області.

Про затвердження Розі К.Д. проєкту  землеустрою  щодо відведення  в  оренду земельної  ділянки  в адмінмежах  с.Нового Міста Уманського району   Черкаської області.

Про   затвердження  Савченко Н.М. проєкту  землеустрою   щодо   відведення   земельної   ділянки   по вул. Соборній, 111/11  в м. Монастирище Уманського району Черкаської області.

Про затвердження Рудніцькому Б.В. та Лисюку С.О. проєкту  землеустрою  щодо відведення  в  оренду земельної  ділянки  для сінокосіння в адмінмежах Монастирищенської  міської   територіальної громади (за межами смт. Цибулів) Уманського району Черкаської  області.

Про  надання  дозволу  СФГ «Світоч»  на поділ   земельної ділянки   розташованої   по  вул. Бастракова, 21б с.Лукашівка  Уманського району Черкаської області.

Про   затвердження   Українській   православній церкві проєкту  землеустрою  щодо відведення  в  постійне  користування  земельної  ділянки   в  адмінмежах  села  Лукашівка   Уманського району  Черкаської  області  для  будівництва  та обслуговування  будівель громадських та релігійних організацій.

Про затвердження переліку земельних ділянок  несільськогосподарського призначення,  які   пропонуються для   продажу  у   2022 році.

Про  затвердження  технічної  документації із   землеустрою   щодо  встановлення меж земельної  ділянки  в натурі (на місцевості) жителям  Монастирищенської територіальної громади.

Про   затвердження  проектів   землеустрою  та  передачу  земельних  ділянок  у власність  жителям  Монастирищенської міської територіальної громади.

/ДОДАТОК/

Про надання дозволу на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для ведення городництва жителям громади.

Про надання  дозволу Лукащуку О.П, на розробку проєкту землеустрою щодо відведення в оренду земельної  ділянки  для сінокосіння та випасання худоби в адмінмежах (за межами) с. Коритня Уманського району Черкаської області.

Про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою  щодо відведення у власність земельних ділянок жителям Монастирищенської міської територіальної громади.

Про надання дозволу на поділ  земельної ділянки  СФГ «Мрія», розташованої  в  адмінмежах с. Княжа Криниця  Уманського району Черкаської області.

Про надання дозволу ФГ «Гора 2006»  на розробку технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж запроектованих доріг між паями в натурі (на місцевості) в с.Бубельня та с. Коритня Уманського району Черкаської області.

Про надання дозволу ФГ «Гора 2006»  на розробку технічної документації із землеустрою щодо  встановлення меж невитребуваних часток (паїв)в натурі (на місцевості) в с. Бубельня Уманського району Черкаської області.

Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту  землеустрою  щодо  відведення земельних ділянок у приватну власність жителям Монастирищенської міської територіальної громади (Гордійчук Р.І., Мельничук Є.І., Данило О.В. Данило В.І.).

Про продовження договору оренди землі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із СФГ "Еліта" та СФГ "Україна" в адміністративних межах с.Владиславчик Уманського району Черкаської області

Про затвердження Колісник Олені Миколаївні проєкту  землеустрою щодо відведення земельної   ділянки по вул. Чкалова,19 смт.Цибулів Уманського району Черкаської  області.

Про надання дозволу на поділ  земельної ділянки  розташованої  в  адмінмежах с. Лукашівка Уманського району Черкаської області.

Про затвердження технічної документації щодо державної інвентаризації   земель Монастирищенської міської територіальної громади Уманського району Черкаської області.

Про надання дозволу Рудніцькому Б.В. та Дзісю Р.Ю. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення із земель комунальної власності міської ради для сінокосіння та випасання худоби, яка розташована в адмінмежах (за межами) смт. Цибулів  Уманського району Черкаської області.

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) жителям Монастирищенської міської територіальної громади.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для створення громадських пасовищ в адмінмежах (за межами населеного пункту) с. Коритня Уманського району Черкаської області.

Про надання дозволу на поділ земельної ділянки Хлівному В.І. розташованої в адмінмежах с. Княжа Криниця Уманського району Черкаської області.

Про надання в постійне користування ФГ «Антонінське» земельної ділянки в адмінмежах смт. Цибулів Уманського району Черкаської області.

Про   надання    дозволу   ТОВ «Лендпоінд»   на виготовлення проєкту землеустрою щодо  відведення в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення із земель комунальної власності міської ради для сінокосіння   в адмінмежах Терлиця  Уманського району Черкаської області

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора