Монастирищенський центр культури та дозвілля

Монастирищенський центр культури та дозвілля є базовим закладом культури громади, що належить до комунальної власності Монастирищенської міської ради. Працівники Центру організовують та проводять культурно-мистецькі та розважальні заходи, ярмарки, фестивалі, конкурси, виставки, вечори відпочинку тощо.

Наш заклад є: доступним, творчим, комфортним, безпечним, безбар’єрним, комунікабельним, універсальним.

На базі Центру культури та дозвілля функціонують колективи художньої самодіяльності та народної творчості: вокального, інструментального, хореографічного, драматичного жанрів, ансамбль духових інструментів та творчі майстерні. Багатофункціональний мистецький простір об’єднує картинну галерею, народознавчу світлицю, дає можливість для розвитку любительських об'єднань, клубів за інтересами.

Наші двері завжди відкриті для нових учасників аматорських колективів, творчого спілкування, пошуку нових ідей та роботи над проектами соціальної дії.

Місцезнаходження:

Розпорядок роботи: