Монастирищенська міська громада
Черкаська область, Уманський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Графік прийому громадян старостами Монастирищенської міської територіальної громади

№ з/п

Назва округу

 Прізвище, імя, по батькові

Дні прийому громадян на території старостинського округу

1.

Цибулівський

(с.Цибулів, с.Антоніна)

Кучеренко Сергій Володимирович

Цибулів– понеділок,четвер

с.Антоніна - середа

2.

Новоміський

Матушко Василь Степанович

с.Нове Місто-вівторок, четвер (приміщення міського БК)

3

Аврамівський

(с. Аврамівка, с.Летичівка)

Бойко Андрій Олександрович

с.Аврамівка – понеділок,четвер

с.Летичівка- середа,пятниця

4.

Лукашівський

(с. Лукашівка, с.Тарасівка,

с. Долинка,с. Балка)

Щербатюк Василь Вікторович

с.Лукашівка – понеділок,четвер

с.Долинка,Балка- середа

с.Тарасівка-вівторок

5.

Івахнянський

Гринюк Олександр Михайлович

с.Івахни-понеділок, четвер

6.

Княжекриницький

(с.Княжа Криниця,

с. Новосілка)

Підопригора Михайло Іванович

 

с.Княжа Криниця  понеділок,четвер

с.Новосілка- середа

7

Бачкуринський

(с.Бачкурине,с.Попудня,

с.Сарни, с.Володимирівка)

Руденко Анатолій Олексійович

с.Бачкурине – понеділок ,четвер

с.Сарни- середа

с.Попудня-вівторок

8.

Коритнянський

(с.Коритня, с. Бубельня)

Шпота Юлія Олексіївна

с.Коритня  -понеділок,четвер

с.Бубельня - середа

9.

Копіюватський

(с.Копіювата,с.Теолин,

с.Степівка,с.Панський Міст)

Подолянюк Василь Васильович

с.Копіювата –  понеділок,середа

с.Теолин – пятниця

с.Степівка –вівторок,четвер

с.Панський Міст- четвер, вівторок

10.

Леськівський

(с.Леськове, с.Матвіїха,

с.Хейлове)

Аллакулієва Оксана  Миколаївна

с.Леськове  -понеділок,середа

с.Матвіїха- вівторок

с.Хейлове - четвер

11.

Сатанівський

(с.Сатанівка, с.Покрівка,

с.Тарнава,с.Терлиця)

Форостяна Євдокія Романівна

с.Сатанівка,Покрівка  -понеділок,середа

с.Тарнава- вівторок

с.Терлиця - четвер

12.

Халаїдівський

(с.Халаїдове, с.Дібрівка)

Омельченко Іван Дмитрович

 

с.Халаїдове  -понеділок,четвер

с.Дібрівка - середа

13.

Шарнопільський

(с.Шарнопіль,с.Зарубинці,

с.Княжики,с.Владиславчик,

с.Зюбриха)

Музика Роман Степанович

с.Шарнопіль-

с.Зарубинці -середа

Княжики - вівторок

с.Владиславчик – четвер

с.Зюбриха- пятниця

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора