Комунальний заклад "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)"

Комунальний  заклад «Територіальний центр соціального обслуговування  ( надання  соціальних послуг)»

Адреса: м. Монастирище вул. Соборна, 121

Телефон.: (04746)2-15-51, +380 96 594 1441
E-mail: mon-trcentr@ukr.net

Facebook сторінка  КЗ "Територіальний центр" Монастирищенської міської ради

Режим роботи:

понеділок – четвер     8.00  - 17.15

п’ятниця                    8.00  - 16.00

обідня перерва           13.00 – 14.00

Директор: Шолудько Сергій Олександрович

КЗ «ТЦ» Монастирищенської міської ради надає соціальні послуги громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, за місцем проживання, в умовах стаціонарного, тимчасового або денного перебування.

У територіальному центрі діють такі структурні підрозділи:

-  відділення соціальної допомоги вдома, на основі якого працює мультидисциплінарна команда;

- відділення денного перебування, при якому функціонує пункт прокату засобів реабілітації та надається соціально – педагогічна послуга «Університет третього віку»;

- відділення стаціонарного догляду, яке знаходиться за адресою: вул. Набережна, 1, с.Лукашівка, Монастирищенської міської ради.

Відділення соціальної допомоги вдома надає відповідно до державних стандартів соціальну послугу догляд вдома (комплекс заходів, що здійснюються за місцем проживання (вдома) отримувача соціальної послуги протягом робочого дня суб’єкта, що надає соціальну послугу догляду вдома, який спрямований на створення умов забезпечення життєдіяльності осіб, які частково або повністю втратили / не набули здатності до самообслуговування).

Відділення денного перебування надає відповідно до державних стандартів послугу соціальної  адаптації   (комплекс заходів, що здійснюються протягом строку, необхідного для процесу активного гармонійного пристосування осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі осіб похилого віку, осіб з інвалідністю, осіб, які перебували у спеціалізованих або інтернатних закладах, осіб, які відбули покарання у вигляді обмеження або позбавлення волі на певний строк, до змінених умов соціального середовища, спрямованих на усунення/пристосування обмежень життєдіяльності для підтримки соціальної незалежності, збереження та продовження їхньої соціальної активності).

Відділення стаціонарного догляду надає відповідно до державних стандартів послугу стаціонарного догляду за особами, які втратили здатність до самообслуговування чи не набули такої здатності (комплекс соціальних та реабілітаційних заходів, що здійснюється згідно з  індивідуальним планом протягом робочого дня суб’єкта, що надає соціальну послугу, і спрямований на створення умов забезпечення життєдіяльності осіб, які втратили/не набули здатність до самообслуговування, з наданням їм місця проживання).

Для отримання соціальних послуг територіальним центром особа або її законний представник подає заяву про надання соціальних послуг до відділу соціальної політики та охорони здоров'я  Монастирищенської міської ради .

Надання соціальних послуг регулюється:  Законом України «Про соціальні послуги»; Постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2009 № 1417 «Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»; Статутом комунального  закладу «Територіального  центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Монастирищенської міської ради Черкаської області.