Громадське обговорення

Оголошення про проведення громадського обговорення з питань перейменування об’єктів топоніміки, демонтажу пам’ятних знаків і пам’ятників у населених пунктах Монастирищенської міської територіальної громади

Організатором громадського обговорення є виконавчий комітет Монастирищенської  міської ради (розпорядження міського голови від  06.09. 2023 року № 147  «Про проведення громадського обговорення «Про найменування та перейменування об’єктів топоніміки, демонтажу пам’ятних знаків і пам’ятників  у населених пунктах Монастирищенської міської територіальної громади»).

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про засудження комуністичного та націонал - соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів України та заборону пропаганди їх символіки», Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об'єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії», постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 № 989 «Про затвердження порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імені (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій»,  протоколу комісії з найменування, перейменування об’єктів топоніміки, демонтажу пам'ятних знаків і пам’ятників у населених пунктах Монастирищенської міської територіальної громади від 25.08.2023 № 1, з метою приведення назв об’єктів топоніміки до вимог законодавства України оголошується громадське обговорення.

Перелік вулиць та інших об’єктів, які пов’язані з державою агресором, комуністичним тоталітарним режимом, імперськими радянськими ідеологемами у населених пунктах Монастирищенської міської територіальної громади, що пропонуються до перейменування

Термін подання пропозицій триватиме з 07 вересня  по 07 листопада 2023 року.

Пропозиції приймаються:

• на поштову адресу: 19101, Черкаська область, м.Монастирище,  вул. Соборна121;
  • електронну адресу:  [email protected]
  • відповідальна особа: Попик Галина Анатоліївна, (04746)2-51-21

Пропозиції учасників обговорення, що подаються у письмовій формі або надсилаються електронною поштою, повинні бути із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх надає (для юридичних осіб і органів самоорганізації із зазначенням їх найменування і місцезнаходження) та оформлені згідно із Положенням про порядок  перейменування вулиць, провулків, площ, парків, скверів та інших об’єктів, розташованих на території Монастирищенської міської територіальної громади.

Анонімні пропозиції та зауваження не реєструються і не розглядаються.

У разі ненадходження жодної пропозиції щодо зміни назви того чи іншого обєкта – пропозиція буде подана  Комісією.