Монастирищенська публічна бібліотека

Монастирищенська публічна бібліотека – це інформаційно-культурний центр, що забезпечує задоволення інформаційних потреб користувачів, надає можливість міжособистісного спілкування жителям міста, організовує їх культурне дозвілля. Складовими успіху є вдалий менеджмент відділу культури, професіоналізм персоналу, ефективна комунікаційна діяльність, співпраця з владними структурами та громадськими організаціями, ЗМІ, навчання персоналу новітніх технологій та сучасних інформаційних послуг на користь місцевої громади.

Бібліотека – активний учасник обласних та Всеукраїнських конкурсів та досліджень, неодноразово займала призові місця в них. Бібліотека сьогодні, як своєрідний ланцюжок, об’єднує завдання і функції інформаційної, культурної і освітньої сфер, у цьому – водночас унікальність і складність бібліотечної галузі.

Працівники бібліотеки проводять велику просвітницьку діяльність, активну популяризацію читання, висвітлення пам'ятних та знаменних дат історії України, персоналіям, подіям, що відзначаються в країні, а також, в тісній співпраці з навчальними закладами міста.

Бібліотека – неоціненна скарбниця людського розуму і високої духовності, це тисячі літературних вечорів і зустрічей з цікавими людьми, виставок, презентацій, бібліографічних оглядів. Монастирищенська публічна бібліотека залишається центром культурного життя міста, збирачем і сховищем неоціненних книжкових багатств, провісником та популяризатором українського Слова. Сьогодні, в часи інформаційних технологій, дистанційного навчання, бібліотека іде в ногу з часом, впроваджуючи нові форми роботи, інноваційні послуги, відео-презентації, онлайн-конференції тощо.

Бібліотека позиціонує себе не лише як джерело знань, а й як місце для відпочинку, спілкування та творчості містян. При бібліотеці працюють такі  клуби за інтересами: «Вишиванка», клуб любителів шахів «Ферзь», «Кодекс», «Фіалка», «Еколюб» і «Книга і Лялька». Регулярно проводяться різноманітні масові заходи. Щорічно видаються друком рекомендаційні та інформаційні покажчики, дайджести, буклети. Періодично ведуться курси з цифрової грамотності з незахищеними верствами населення. Систематично проводяться семінари, практикуми для працівників бібліотек філій.

Сьогодні це книгозбірня, яка надихає, навчає та приносить користь різним верствам суспільства. На виконання Стратегії розвитку читання на 2021–2025 роки ініційованого Міністерством культури та інформаційної політики України «Читання як життєва стратегія» при допомозі та підтримці влади Монастирищенська публічна бібліотека ставатиме більш наповненою, цікавішою та сучасною.

_____________________________________________________________________________________

Монастирищенська публічна бібліотека запрошує  жителів та гостей громади відвідати нашу бібліотеку.

Відвідавши нашу бібліотеку ви зможете:

-  прочитати книгу, журнал, газету;

-  взяти документ додому;

-  зробити замовлення документів з інших бібліотек;

одержати:

-  бібліографічну довідку чи консультацію з будь-якого питання;

-  попереджувальну інформацію до знаменних дат і подій;

-  систематичну інформацію по замовленій темі, в тому числі поштою або по телефону;

-  взяти участь у масовому заході;

-  цікаво і корисно провести вільний час у клубах за інтересами;

-  навчитись користуватися каталогами, картотеками, різногалузевими довідковими виданнями;

-  зробити замовлення на обслуговування інформацією в школах, ліцеях, в колективі, організації, табору відпочинку за місцем перебування;

-  надати послуги громадянам з особливими потребами за місцем проживання;

-  скористатися послугами Інтернет-центру безкоштовно;

-  навчитись комп’ютерної грамотності та методики роботи в Інтернеті;

-  залишити свою думку про бібліотеку в Книзі відгуків.

Заклад працює: ПОНЕДІЛОК – П’ЯТНИЦЯ з 08:30 до 17:30 (без перерви)

Вихідні дні: СУБОТА, НЕДІЛЯ

Наш сайт: https://libmonastyryscheblogspot.blogspot.com/

Ел.адреса: cbs.monlib@meta.ua