5 сесія

"Про Комплексну програму функціонування та розвитку системи цивільного захисту, забезпечення пожежної та техногенної безпеки в Монастирищенській міській територіальній громаді  на 2021-2025 роки" ( додаток)

"Про Програму «Призовна дільниця»  на території Монастирищенської  міської  територіальної громади на 2021-2022 роки" (додаток)

"Про Програму  протидії тероризму на території Монастирищенської міської територіальної громади  протягом 2021-2025 років" (додаток)

"Про Програму профілактики  злочинності в Монастирищенській міській    територіальній  громаді на 2021-  2025 роки" (додаток)

"Про затвердження Програми по благоустрою населених пунктів Монастирищенської територіальної громади на 2021-2025 роки" (додаток)

"Про затвердження нової редакції Статуту  комунального підприємства «Монастирищенське виробниче управління житлово-комунального господарства»

/Додаток- СТАТУТ/

"Про Комплексну програму «Турбота» в Монастирищенській міській територіальній громаді на  2021-2023 роки"

"Про створення комісії з надання одноразової матеріальної допомоги"

"Про комісію з питань звільнення громадян від плати за надання соціальних послуг"

"Про Програму  підтримки та розвитку  комунального некомерційного підприємства «Монастирищенська багатопрофільна лікарня» Монастирищенської  міської ради Черкаської області на 2021 рік" (додаток)

"Про надання дозволу на придбання  рентгенівського діагностичного стаціонарного апарату без застосування електронної системи закупівель"

"Про Програму розвитку фізичної культури та спорту в Монастирищенській міській територіальній громаді  на 2021-2025 роки"

"Про надання дозволу на створення групи з інклюзивною формою навчання на базі ЗДО (ясла-садок) "Золота рибка"

"Про припинення юридичної особи Комунального закладу «Монастирищенський сервісний центр по обслуговуванню закладів комунальної форм власності» Монастирищенської міської ради Черкаської області"

"Про затвердження Положення про проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Монастирищенської міської ради" (додаток)

"Про звернення до Верховної Ради України про  внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань діяльності ліцеїв, опорних закладів освіти та забезпечення доступності повної загальної середньої освіти"

"Про припинення юридичної особи дошкільного навчального закладу (дитячий садок) «Золотий ключик» с. Бубельня  Монастирищенської міської ради"

"Про припинення юридичної особи дошкільного навчального закладу (дитячий садок) «Ромашка» с. Матвіїха  Монастирищенської міської ради"

"Про  припинення юридичної особи дошкільного навчального закладу (дитячий садок) «Берізка» с.  Владиславчик  Монастирищенської міської ради"

"Про припинення юридичної особи Жовтневий навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І ступеня» Монастирищенської міської ради"

"Про припинення юридичної особи Матвіїський  навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І ступеня» Монастирищенської міської ради"

"Про припинення юридичної особи Теолинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів      Монастирищенської міської ради"

"Про припинення юридичної особи «Бібліотека для дорослих і дітей» Монастирищенської міської ради Черкаської області шляхом ліквідації"

"Про надання згоди на безоплатне приймання майна державної власності"

"Про приймання і передачу меблів,офісного приладдя  та автомобілів"

"Про безоплатне прийняття в комунальну власність об’єкта незавершеного будівництва"

"Про надання дозволу на реалізацію автотранспортних засобів"

"Про надання  дозволу КНП «Монастирищенський центр первинної

медико-санітарної допомоги»  на списання основних засобів"

"Про внесення змін до рішення міської ради від 04.12.2020 № 1-7/VIII "Про затвердження  структури і загальної чисельності апарату  Монастирищенської міської ради та її виконавчих органів на 2021 рік"

"Про створення Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Монастирищенській міській раді"

"Про уповноваження посадової особи на здійснення повноважень у сфері контролю за додержанням законодавства  про працю і зайнятість населення "

"Про виконання місцевих бюджетів селища та сіл Монастирищенського району

за 2020 рік, приєднаних до  Монастирищенської міської ради"

"Про виконання бюджетуМонастирищенської міської ради  за 2020 рік"

"Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2020 № 3-12/VIIІ "Про бюджет

Монастирищенської  міської територіальної  громади на 2021 рік" (додаток)

"Про виділення коштів на виготовлення технічного паспорту на будівлю і приміщення, технічної документації із землеустрою на земельну ділянку Монастирищенського ліцею-інтернату «Обдарованість»  Монастирищенської міської ради"

"Про план роботи Монастирищенської міської ради на перше півріччя 2021 року" (додаток)

"Про депутатський запит депутатів міської ради  Миклащука І.М., Бойка О.М., Орендарчука М.О., Драча М.С."

"Про депутатські запити депутата міської ради Драчук С.В."

"Про депутатський запит депутата міської ради  Орендарчука М.О."

"Про звернення депутатів  Монастирищенської міської ради до Верховної Ради України, щодо  прийняття закону про місцевий  референдум"

"Про звернення депутатів Монастирищенської міської ради до Верховної Ради України щодо  прийняття  в  другому  читанні законопроектів  № 2194 та  2195"

"Про дострокове припинення повноважень секретаря Монастирищенської міської  ради  Миклащука І.М."

"Про розгляд  звернень депутатів міської ради"

"Про безоплатне прийняття свердловини   у парку «Подоський»"

"Про   земельні ділянки сільськогосподарського  призначення, які прийняті з державної власності  в комунальну власність Монастирищенської  міської територіальної громади Уманського  району  Черкаської   області"

"Про  затвердження  технічної  документації  з  нормативної  грошової  оцінки  земельної ділянки  водного фонду"