Монастирищенська міська громада
Черкаська область, Уманський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

15 сесія

Про затвердження програми з питань протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі у Монастирищенській міській територіальній громаді на 2023 – 2030 роки.

Про внесення змін до рішення  міської ради від 22.12.2022 №13-3/VIII «Про затвердження Програми відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян, які проживають на території  Монастирищенської міської  територіальної громади, на приміських маршрутах загального користування  автомобільним транспортом (крім таксі) на 2023 рік».

Про утворення координаційного центру підтримки  цивільного населення на території  Монастирищенської міської територіальної громади.

Про виконання  інвестиційної  програми комунального підприємства «Теплокомуненерго» міста Монастирище у 2022 році.

Про погодження  інвестиційної програми комунального підприємства «Теплокомуненерго» міста Монастирище на 2023 рік.

Про внесення змін до рішення міської ради від 12.03.2021№5-4/ VIII «Про Програму профілактики злочинності в Монастирищенській  міській територіальній громаді на 2021-2025 роки.

Про  скасування рішень виконавчого  комітету Монастирищенської  міської ради  та Аврамівської  сільської ради.

Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища на території Монастирищенської міської  територіальної громади на 2022-2025 роки.

Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2020 № 3- 4/VІІІ «Про затвердження міської Програми роботи з обдарованою молоддю на 2021-2025 роки» .

Про внесення змін до рішення міської ради  від 22.12. 2022  №13-5/VIII «Про затвердження програми «Організація харчування учнів 1-4 класів, дітей пільгових категорій закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти Монастирищенської міської ради на 2023-2024 роки»

Про надання дозволу на створення класів  та групи з інклюзивною формою навчання  на базі закладів загальної середньої та дошкільної освіти.

Про затвердження  проєктно-кошторисної документації на проєкт  «Нове будівництво протирадіаційного  укриття для опорного закладу загальної середньої освіти I-III ступенів «Ліцей «Ерудит» Монастирищенської міської ради Черкаської області з використанням існуючого фундаменту законсервованої у 2011 році добудови до школи за адресою: Черкаська область, Уманський район, м. Монастирище, вул. Жовтнева, буд. 12».

Про затвердження Положення про конкурсний добір керівника комунального закладу культури Монастирищенської міської ради.

Про утворення Комунального закладу «Центр культурних послуг Монастирищенської міської ради Черкаської області».

Про внесення змін до рішення міської ради  від 22.12.2022 № 13-15/VIII«Про затвердження   та погодження структури і чисельності установ та  закладів культури Монастирищенської міської територіальної громади на 2023 рік».

Про виведення із структури Комунального некомерційного підприємства «Монастирищенський центр первинної  медико-санітарної допомоги» Монастирищенської міської  ради Черкаської області фельдшерських пунктів та перепрофілювання(перейменування)їх у медичні пункти тимчасового базування.  

Про внесення змін до кодів економічної діяльності та до Положення про комунальний заклад «Центр надання  соціальних послуг» Монастирищенської міської ради Черкаської області.  

Про розширення відділення надання  соціальних послуг в умовах цілодобового перебування/проживання комунального закладу «Центр надання  соціальних послуг» Монастирищенської міської ради Черкаської області.

Про затвердження проектів, які будуть фінансуватись в рамках Програми Громадський бюджет(бюджет участі) Монастирищенської міської територіальної громади на 2023-2025 роки

Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2022 № 13-5/VIIІ «Про бюджет  Монастирищенської  міської територіальної  громади на 2023 рік» /ДОДАТОК/   /ДОДАТОК/   /ДОДАТОК/   /ДОДАТОК/    /ДОДАТОК/  /ДОДАТОК/

Про надання дозволу на демонтаж нежитлової будівлі – колишня школа по вул. Л.Українки, 50 с.Княжа Криниця Уманського району Черкаської області

Про внесення   змін   до рішення  міської  ради від 15.06.2021 №6-12/VIII    «Про затвердження переліку об’єктів  малої  приватизації    комунальної власності Монастирищенської міської територіальної громади, що підлягають  приватизації  в 2121-2023 роках».

Про план роботи міської ради на друге півріччя 2023 року/ДОДАТОК/

Про внесення змін до  рішення міської ради від 04.12.2020 №  1- 9/VIII «Про утворення виконавчого комітету Монастирищенської міської ради».

Про внесення змін до рішення  від 22.12.2022 № 13-19/VIII «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Монастирищенської міської ради та її виконавчих органів на 2023 рік».

Про перейменування вулиць в с.Летичівка Уманського району Черкаської області.

Про виділення коштів на виготовлення технічного паспорту на будівлю і приміщення,  технічної документації із землеустрою на земельну ділянку опорного закладу «Цибулівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Монастирищенської міської ради.

Про внесення змін до рішення міської ради  від 04.12.2020 № 1-51/VIII «Про створення юридичної особи публічного права – служби у справах дітей виконавчого комітету Монастирищенської міської ради».   /ДОДАТОК/   /ДОДАТОК/

Про виготовлення детальних  планів  території  для здійснення реконструкції об’єктів нерухомого майна  Монастирищенської територіальної громади.

Про виготовлення детальних  планів території  для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови  Монастирищенської територіальної громади.

Про виготовлення проектно-кошторисної документації  на реконструкцію об’єктів  комунальної форми власності Монастирищенської міської територіальної громади.

Про надання дозволу на виготовлення детальних планів території Монастирищенської міської територіальної громади.

Про затвердження детальних планів  території  Монастирищенської  міської територіальної громади.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель щодо земельної ділянки для рибогосподарських потреб за межами с. Бачкурине Уманського району  Черкаської області.

Про  затвердження  технічної  документації з  нормативної  грошової  оцінки  земельних ділянок  водного фонду для рибогосподарських потреб.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель частини Монастирищенської міської територіальної громади міста Монастирище, села Нове Місто та селища Кудинів Ліс Уманського району Черкаської області .

Про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону щодо продажу права оренди на земельну ділянку площею 2,9147 га для рибогосподарських потреб в межах с. Халаїдове Уманського району Черкаської області.

Про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону щодо продажу права оренди на земельну  ділянку площею 8,6633 га для рибогосподарських потреб за межами с. Шабастівка Уманського району Черкаської області.

Про   надання дозволу Микульському А.П. на виготовлення  проєкту землеустрою  щодо  відведення в оренду земельної ділянки під комплексом будівель та споруд по вул. Тутаївській, 44 А м. Монастирище Уманського району Черкаської області.

Про   надання дозволу Браславській М.А.на виготовлення  проєкту землеустрою  щодо  відведення в оренду земельної  ділянки під обєктом нерухомого майна(контори) по вул. Центральній,30 с.Аврамівка  Уманського району Черкаської області.

Про  надання  дозволу  на  виготовлення проєктів  із землеустрою  щодо  відведення   земельних ділянок  комунальної власності Монастирищенської міської ради під об’єктами нерухомого майна.

Про надання дозволу на виготовлення  проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для  городництва  в межах  с.Сатанівка Уманського району Черкаської області.

Про надання в оренду Федоровій К.П. земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств по вул. Шевченка, 137А в смт. Цибулів Уманського району Черкаської області.

Про затвердження технічної документації та поновлення ТОВ «Вікторія» договору оренди земельної ділянки із розташованим на ній водним об’єктом для рибогосподарських потреб в адмінмежах Монастирищенської міської територіальної громади (за межами с. Зюбриха) Уманського району Черкаської області.

Про   затвердження проєкту  землеустрою   щодо   відведення   земельної   ділянки для ведення лісового господарства  і пов’язаних з ним послуг за межами с. Івахни Уманського району Черкаської області та передачу ДП «Ліси України» земельної ділянки в постійне користування.

Про   затвердження  Купріян Л.П. проєкту  землеустрою   щодо   відведення   земельної   ділянки  по вул. Жовтнева,6 м. Монастирище Уманського району Черкаської  області  для будівництва та обслуговування інших будівель та надання даної земельної ділянки в оренду.

Про   затвердження проєкту  землеустрою  щодо   відведення   земельної   ділянки   для  будівництва  і  обслуговування  житлового  будинку, господарських  будівель і споруд Лисинчуку О.П.   по вул. Соборна,38  с.Нове Місто Уманського   району   Черкаської   області.

Про   затвердження  Лісяній Ю.П.   проєкту  землеустрою   щодо   відведення   земельної   ділянки   для   розміщення   та   експлуатації основних,  підсобних  і  допоміжних  будівель та споруд  підприємств переробної, машинобудівної та іншої  промисловості   по  вул. Центральна,33б  с.Аврамівка  Уманського       району  Черкаської   області.

Про   затвердження проєкту  землеустрою   щодо   відведення   земельної   ділянки   для  будівництва  і  обслуговування  житлового  будинку, господарських  будівель і споруд Доценку Г.М.   по вул. Грушева,16 с.Нове Місто Уманського   району   Черкаської   області.

Про   затвердження проєкту  землеустрою   щодо   відведення   земельної   ділянки   для будівництва  і  обслуговування  житлового  будинку, господарських  будівель і споруд  Коханівському С.М.   по вул. Придніпровська,20  с.Сатанівка  Уманського   району   Черкаської   області.

 Про   затвердження   проєкту  землеустрою  щодо  відведення  в  постійне  користування  земельної  ділянки  по вул.Заводська,16б в  межах  с. Аврамівка Уманського району  Черкаської  області  для  будівництва  та  обслуговування  будівель громадських  та  релігійних організацій.

Про   затвердження   проєктів   землеустрою  щодо відведення в оренду земельних ділянок комунальної власності Монастирищенської міської ради  для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.

 Про затвердження  проектів  землеустрою  щодо відведення     в  оренду земельних   ділянок     для городництва  за рахунок земель сільськогосподарського призначення Монастирищенської міської ради   Уманського району  Черкаської області. 

Про затвердження проєктів  землеустрою  щодо   відведення земельних ділянок  для будівництва та  обслуговування будівель торгівлі по вул. Суворова, 2В, вул. Соборна,111А та вул.Соборна,111Б м. Монастирище  Уманського району Черкаської області.

Про   затвердження  Портянку В.О.  проєкту  землеустрою   щодо   відведення   земельної   ділянки  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель іспоруд  по  вул. Соборній, 167 в  м.Монастирище Уманського   району   Черкаської   області.

Про   затвердження  Прилуцькому С. А.  проєкту  землеустрою   щодо   відведення   земельної   ділянки  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  по вул. Гайдара, 5 в  с.Івахни Уманського   району   Черкаської   області.

Про   надання дозволу Ялинчуку А. Г. на  виготовлення проєкту   землеустрою  щодо  відведення в оренду земельної ділянки під об’єктами нежитлових будівель і споруд по  вул. Франка, 55 с.Дібрівка Уманського району Черкаської області.

Про надання дозволу Скригуну О.Г. на виготовлення  проєкту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  для ведення  фермерського  господарства по вул.Миру, 17Б с. Долинка Уманського району Черкаської області.

Про внесення змін до рішення Монастирищенської міської ради від 23.03. 2023 року №14-51/VIII «Про затвердження переліку земельних ділянок комунальної власності Монастирищенської міської ради для продажу права   оренди  на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного   аукціону)».

Про внесення змін в  додаток до  рішення  Монастирищенської  міської  ради  від 22 .12. 2022  №12-81/VIII  «Про  затвердження переліку земельних ділянок  несільськогосподарського призначення,  які  пропонуються  дляпродажу  у   2023 році».

Про передачу у приватну власність земельних ділянок   жителям Монастирищенської  міської територіальної  громади.

Про  затвердження  технічної  документації із   землеустрою   щодо встановлення  меж земельної  ділянки  в натурі   (на місцевості) жителям  Монастирищенської територіальної громади.

Про затвердження  результатів проведення конкурсу з відбору виконавця  послуг з виконання  робіт із оцінки земель.

Про  внесення змін в облікові документи Монастирищенської міської ради.

Про дострокове розірвання договору оренди земельних ділянок  з Монастирищенським споживчим товариством по вул..Центральна,9 с.Леськове та по вул..Л.Українки,1-Д с.Долинка Уманського району Черкаської області

Про надання  в оренду  земельних ділянок комунальної   власності   для  будівництва та обслуговування будівель торгівлі

Про   дострокове   розірвання   договору   про встановлення земельного сервітуту із Кравченко О.С.  по вул.Маяковського,2а   с.Нове Місто  Уманського  району Черкаської області.

Про  надання  дозволу Молостову Є.М. на  виготовлення проєкту землеустрою щодо  відведення  в  оренду земельної ділянки  для  сінокосіння за рахунок земель  водного  фонду в межах с. Лукашівка Уманського району Черкаської області.

Про затвердження Дудці С.Г. проєкту  землеустрою  щодо відведення  в  оренду земельної  ділянки  для сінокосіння в адмінмежах Монастирищенської міської територіальної громади (за межами с. Івахни) Уманського району Черкаської області .

Про  надання   АТ «Оператор   газорозподільної системи  «Черкасигаз» в користування земельної  ділянки в межах неподільної прибудинкової території по вул. Соборній, 128 /9 в м. Монастирища Уманськогорайону  Черкаської області.

Про   надання дозволу Музиченку В.П. на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації  земель щодо земельної ділянки площею 15,2494 га   в межах с. Лукашівка  Уманського району Черкаської області.

Про передачу в оренду земельних ділянок для городництва жителям Монастирищенської міської територіальної громади в  с.Сатанівка Уманського району Черкаської області.

Про прийняття земельних ділянок державної власності у комунальну власність Монастирищенської міської ради.

Про розірвання договору оренди водойми з Прилуцьким О.В. щодо земельних ділянок водного фонду для рибогосподарських потреб площею 0,376 га та 0,7453 га за межами с.Забіляни Уманського району Черкаської області.

Про внесення змін до договору оренди водойми із ФГ «Вікторія » щодо земельних ділянок водного фонду для рибогосподарських потреб площею 17,9641 га за межами с.Хейлове Уманського району Черкаської області.

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності площею 1,3826 га по вул.Центральна,33 з с.Аврамівка Уманського району Черкаської області.

Про затвердження Кучеру Б.Л. проєкту  землеустрою  щодо відведення  в  оренду земельної  ділянки  для сінокосіння в адмінмежах Монастирищенської міської територіальної громади (за межами с. Бачкурине) Уманського району Черкаської області.

Про затвердження Ковальському Д.О. проєкту  землеустрою  щодо відведення  в  оренду земельної  ділянки  для сінокосіння в адмінмежах Монастирищенської міської територіальної громади  (за межами с. Бачкурине) Уманського району Черкаської області.

Про поновлення ФГ «ЛАДІС» договору оренди землі щодо земельної ділянки площею 14,139 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва кадастровий номер 7123487000:02:001:0400 за межами с. Терлиця Уманського району Черкаської області.

Про  погодження та затвердження  технічної  документації  із  землеустрою щодо поділу  та об’єднання земельної  ділянки по вул.Ярослава Мудрого, 40 с.Нове Місто Уманського району  Черкаської області.

Про надання Горобцю І.В. в оренду земельної ділянки під обєктом  нерухомого майна(контора) по вул. Ярослава Мудрого, 40А с. Нове Місто  Уманського району Черкаської області для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Про надання Горобцю О.І. в оренду земельної ділянки під обєктом  нерухомого майна(конюшня)  по вул. Ярослава Мудрого, 40Б с. Нове Місто  Уманського району Черкаської області  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Про надання Якубенко І.В. в оренду земельної ділянки під обєктом  нерухомого майна (гараж) по вул. Ярослава Мудрого, 40В с. Нове Місто  Уманського району Черкаської області для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Про надання Горобцю І.В. в оренду земельної ділянки під обєктом  нерухомого майна(пилорама)  по вул. Ярослава Мудрого, 40Г с. Нове Місто Уманського району Черкаської області  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в адмінмежах(за межами) смт.Цибулів для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (для будівництва заводу по виробництву листового скла).

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора