Монастирищенська міська громада
Черкаська область, Уманський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

16 сесія

Про  Програму підтримки регіонів, найбільш постраждалих внаслідок агресії російської федерації на 2023-2025 роки.

Про внесення змін до рішення міської ради  від 12.08.2022  № 12-3/VIII  «Про затвердження Програми підтримки  внутрішньо переміщених та/або евакуйованих осіб  на території  Монастирищенської міської  територіальної громади».

Про надання дозволу КП «Теплокомуненерго» м. Монастирище взяття на баланс безоплатно  переданих генераторів.

Про збільшення розміру статутного капіталу комунального підприємства «Монастирищенське  виробниче управління житлово-комунального  господарства» та  затвердження Статуту в новій редакції.

Про надання дозволу комунальному  підприємству «Монастирищенське виробниче управління житлово-комунального господарства»  на закупівлю транспортного засобу на умовах фінансового лізингу.

Про надання дозволу на передачу  та взяття на баланс дизель-генератора та дизельну електростанцію.

Про внесення змін до фінансового плану   комунального некомерційного підприємства «Монастирищенська  багатопрофільна лікарня»Монастирищенської міської ради Черкаської області  на 2023 рік.

Про внесення змін до Статуту  комунального некомерційного підприємства «Монастирищенська  багатопрофільна лікарня» Монастирищенської міської ради Черкаської області.

Про надання статусу опорних освітнім закладам міської ради.

Про надання дозволу на створення класів  та групи з інклюзивною формою навчання  на базі закладів загальної середньої та дошкільної освіти.

Про звільнення від плати за утримання дітей  в  Монастирищенському ліцеї «Обдарованість».

Про ліквідацію  Дібрівського закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Веселка» загального розвитку  Монастирищенської міської ради  Черкаської області.

Про ліквідацію  Долинківського закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Вишенька» загального розвитку  Монастирищенської міської ради Черкаської області.

Про ліквідацію  Зюбриського  дошкільного навчального закладу «Дзвіночок» Монастирищенської міської ради  Черкаської області.

Про ліквідацію  Шабастівського закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Ромашка» загального розвитку  Монастирищенської міської ради  Черкаської області.

Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2022 № 13-7/VIII «Про погодження і  затвердження структури та чисельності адмінкеруючого, педагогічного та обслуговуючого персоналу закладів освіти Монастирищенської міської ради на 2023 рік».

Про затвердження коригованої проєктно-кошторисної документації проекту «Нове будівництво протирадіаційного укриття для опорного закладу ЗЗСО «Ліцей Ерудит».

Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2022 № 13-5/VIII  «Про затвердження програми «Організація харчування учнів 1-4 класів, дітей пільгових категорій закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти Монастирищенської міської ради на 2023-2024 роки».

Про внесення змін  до рішення міської ради від 04.12.2020 № 1-49/ VIII   «Про створення юридичної особи публічного права -  відділу культури та туризму Монастирищенської міської ради Черкаської області».

Про погодження плати та встановлення пільг за навчання у Монастирищенській дитячій музичній школі Монастирищенської міської ради.

Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2022 №13-12/VIIІ «Про бюджет  Монастирищенської міської територіальної громади на 2023 рік».

Про списання та відчуження комунального майна.

Про використання приміщення комунального підприємства «Монастирищенський фізкультурно-спортивний комплекс Монастирищенської  міської  ради  Черкаської області».

Про виготовлення детального плану території для будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Центральній, 15б, с. Княжики.

Про надання дозволу на виготовлення детального плану території  для розміщення господарського двору по вул. Центральній, 33Ж, с. Аврамівка.

Про надання дозволу на  виготовлення  детального плану території  для розміщення господарського двору по вул. Космонавтів, 12-Г с. Шарнопіль Уманського району Черкаської області.

Про надання дозволу на виготовлення  детального плану території  для реконструкції корівника  молочно - товарної ферми у цех для забою тварин по вул. Соборна, 29а с. Коритня Уманського району Черкаської області.

Про затвердження детальних  планів територій  населених пунктів  Монастирищенської міської територіальної громади.

Про надання дозволу ФГ «ГОРА 2006» на виготовлення проєкту землеустрою  щодо  відведення в оренду земельної ділянки під обєктами нерухомого майна по      вул. Центральній,1б, с. Бубельня  Уманського району Черкаської області для   ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Про надання дозволу Фаловському А.С.на  виготовлення проєкту землеустрою  щодо  відведення в оренду земельної ділянки під приміщенням виробничого будинку по  вул. Господарській, 2, с. Шарнопіль Уманського району Черкаської області.

Про надання Кобець Т.П. дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у розмірі частки (паю) на виконання

рішення суду.

Про надання  дозволу Довгій В.Б. на розробку проєкту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки  для сінокосіння та випасання худоби в адмінмежах  ( за межами) смт. Цибулів Уманського району Черкаської області.

Про  надання дозволу  на  розроблення   технічної  документації із землеустрою щодо поділу земельної  ділянки  комунальної   власності  площею 1,3798 га по вул. Ярослава Мудрого, 38 - Г  с. Нове Місто Уманського району  Черкаської     області.

Про  надання дозволу  на  розроблення   технічної  документації із землеустрою щодо поділу земельної  ділянки  комунальної   власності  площею 7,3562 га по вул. Ярослава Мудрого, 38 с. Нове МістоУманського району   Черкаської    області.

Про затвердження Ялинчуку А.Г. проєкту  землеустрою  щодо відведення  в  оренду земельної  ділянки  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва по вул. Франка, 55 с. Дібрівка Уманського району Черкаської області.

Про затвердження Франчуку О.П. проєкту  землеустрою  щодо відведення  в  оренду земельної  ділянки для сінокосіння та випасання худоби в адмінмежах (за межами) с. Бубельня Уманського району Черкаської області

Про затвердження Дроботу В.П. проєкту  землеустрою  щодо відведення  в  оренду земельних  ділянок  для сінокосіння та випасання худоби в адмінмежах (за межами) с. Лукашівка Уманського району Черкаської області.

Про затвердження Навроцькому О.А. проєкту   землеустрою  щодо відведення  в  оренду земельної  ділянки  для сінокосіння в адмінмежах (за межами с. Панський Міст) Уманського району Черкаської області.

Про затвердження  проєктів  землеустрою  щодо  відведення     в  оренду земельних   ділянок   для  городництва за рахунок земель сільськогосподарського призначення Монастирищенської міської ради  Уманського району  Черкаської області.   

Про   затвердження  проєкту  землеустрою   щодо    відведення   земельної   ділянки  комунальної власності, кадастровий номер 7123488500:03:001:0767 за межами с. Шабастівка зі зміною цільового призначення для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону.

Про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону щодо продажу права оренди на земельну ділянку площею 10,5896 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами  с. Шабастівка Уманського  району Черкаської області.

Про затвердження проєктів землеустрою  щодо відведення земельних ділянок для рибогосподарських потреб для продажу права  оренди на конкурентних засадах (земельних торгах у формі аукціону).

Про  затвердження  технічної  документації  з  нормативної  грошової  оцінки  земельних ділянок  водного фонду для рибогосподарських потреб.

Про проведення земельних торгів у формі електронного  аукціону щодо продажу права оренди на земельну  ділянку площею 2,3423 га для рибогосподарських потреб за межами с. Бачкурине Уманського району Черкаської області.

Про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону щодо продажу права оренди на земельну ділянку площею 3,0900 га для рибогосподарських потреб за межами с. Владиславчик Уманського району Черкаської області.

 

Про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону щодо продажу права оренди на земельну ділянку площею 3,0290 га для рибогосподарських потреб за межами м. Монастирище Уманського району Черкаської області.

 

Про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону щодо продажу права оренди на земельну ділянку площею 6,4884 га для рибогосподарських  потреб за межами с. Тарнава Уманського району Черкаської області.

Про  затвердження  технічної  документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 2,0182 га комунальної власності, яка перебуває в оренді СФГ «Нова Україна» для товарного сільськогосподарського виробництва за межами с. Теолин Уманського району Черкаської області.

Про розірвання договору оренди водойми  з Пастушенко В.В. щодо земельних ділянок водного фонду для рибогосподарських потреб площею 0,8747 га та 2,0568 га в адмінмежах (за межами) с. Попудня Уманського району Черкаської області.

Про розірвання договору оренди водойми  з ФГ «ЛЮКС І КО» щодо земельної ділянки водного фонду для рибогосподарських потреб площею 0,3859 га в адмінмежах (за межами) с. Івахни Уманського району Черкаської області.

Про прийняття земельних ділянок в комунальну власність та  дострокове розірвання договорів оренди землі з ПрАТ «Київстар» для розміщення та експлуатації об'єктів і споруд телекомунікацій.

Про  затвердження  технічної  документації  з  нормативної  грошової  оцінки  земельних ділянок для розміщення та експлуатації об’єктів  і споруд телекомунікацій за межами с.Теолин та с.Сарни Уманського району Черкаської області.

Про надання в оренду ТОВ «ЮТК»  земельних ділянок для розміщення та експлуатації інших технічних засобів зв’язку.

Про надання ТОВ «Експрес Енеогоспецсервіс» в оренду земельної ділянки під обєктом  нерухомого  майна (адміністративно-побутове приміщення) по вул. Ярослава Мудрого, 34 с. Нове Місто  Уманського району Черкаської області для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Про продовження Бірюшіну П.В. договору оренди землі щодо земельної ділянки площею 0,3931 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами с. Дібрівка Уманського району Черкаської області.

Про продовження Браславській М.А. договору оренди землі щодо земельної ділянки площею 1,4873 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами с. Летичівка Уманського району Черкаської області.

 

Про продовження Чекману І.М.  договору оренди землі щодо земельної ділянки площею 2,0000 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами с. Летичівка Уманського району Черкаської області.

Про продовження ФГ «ДАНІЛЬЧЕНКА»  договору оренди щодо земельної ділянки площею 16,7692 га для ведення товарного  сільськогосподарського виробництва за межами с. Лукашівка Уманського району Черкаської області

Про продовження Заську І.В. договорів оренди земельних ділянок  для ведення фермерського  господарства  за межами  с. Тарнава  Уманського   району Черкаської області.

Про продаж Браславському М. Ф. земельних ділянок  для ведення фермерського господарства, що перебувають  у постійному користуванні та знаходяться за межами  с. Княжа Криниця Уманського району Черкаської області.

Про продаж Борейку М. В. земельної ділянки для ведення селянського (фермерського) господарства, що перебуває у постійному користуванні та знаходяться за межами с. Сарни Уманського району Черкаської області.

Про передачу у приватну власність земельних ділянок   жителям Монастирищенської міської територіальної  громади.

Про   надання дозволу ФГ «Золота Ягода» на  виготовлення проєкту землеустрою  щодо  відведення в оренду земельної ділянки під об’єктами нежитлових будівель та споруд по  вул. Черняховського, 35Б м. Монастирище Уманського району Черкаської області

Про   затвердження  Микульському А.П. проєкту  землеустрою  щодо  відведення земельної   ділянки площею 0,1447 га по вул. Тутаївська,44А    м. Монастирище Уманського району  Черкаської  області для  розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд  підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

Про затвердження проєкту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для ведення фермерського господарства по вул. Миру, 17Б с. Долинка Уманського району Черкаської області  .

Про затвердження Молостову Є.М. проєкту землеустрою  щодо  відведення  в  орендуземельної  ділянки  для сінокосіння в а межах с.Лукашівка  Уманського  району Черкаської області.

Про надання в оренду Стусу П.К. земельної ділянки для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови по вул. Космонавтів, 12-Г с. Шарнопіль Уманського району Черкаської області .

Про надання Мельнику Д. І. в оренду  земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування будівель торгівлі під нежитловим приміщенням «Магазину» по вул. Молодіжній, 6с. Терлиця Уманського району Черкаської області.

Про надання  згоди на розробку  технічної документації  із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних  ділянок  комунальної власності по вул. Жовтнева,6  в м.МонастирищеУманського району Черкаської області.

Про затвердження  результатів проведення конкурсу з відбору виконавця  послуг з виконання   робіт із оцінки земель.

Про  затвердження  технічної  документації із   землеустрою   щодо встановлення  меж земельної  ділянки  в натурі   (на місцевості) жителям  Монастирищенської міської територіальної  громади

Про продовження ФОП Стасюку Ю.В. терміну дії договору про встановлення особистого строкового сервітуту  по вул. Соборна м. Монастирище Уманського району Черкаської області. 

Про поновлення ФОП Личманюк В.С. договору оренди землі щодо земельної ділянки площею 0,1802 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Соборна, 3-Б с. Нове Місто Уманського району Черкаської області.

Про затвердження Музиченку В.П. технічної документації  із землеустрою з інвентаризації земель щодо земельної ділянки для рибогосподарських  потреб в межах с. Лукашівка Уманського району  Черкаської області.

Про  внесення змін в облікові документи Монастирищенської міської ради.

Про поновлення Монастирищенське СТ договору оренди землі  щодо земельної ділянки площею 0,1150 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі кадастровий  номер 7123485300:01:001:0453 по вул. Возєднання, 3«а»      с. Попудня Уманського району Черкаської області.

Про  погодження та затвердження  технічної  документації  із  землеустрою щодо поділу  та об’єднання земельної  ділянки по вул. Соборній, 122 Ім. Монастирище Уманського району  Черкаської області.

Про   затвердження  Шпирці Л.О.  проєкту  землеустрою   щодо   відведення   земельної   ділянки   для  будівництва  і  обслуговування житлового  будинку, господарських  будівель і споруд   по   вул. Лікарська,2   в   смт Цибулів   Уманського   району   Черкаської   області.

Про затвердження   Порядку  визначення  та  відшкодування Монастирищенській  міській раді збитків, заподіяних внаслідок використання земельних ділянок  не  за  цільовим призначенням, самовільного   зайняття   земельних   ділянок   та   використання земельних ділянок з порушенням умов оплати (в межах та  за межами населених пунктів Монастирищенської   міської територіальної громади).

Про   затвердження   складу   комісії  по визначенню та   відшкодуванню   Монастирищенській    міській  раді  збитків, заподіяних  внаслідок використання земельних ділянок не за цільовим призначенням, самовільного   зайняття    земельних  ділянок та використання  земельних  ділянок з порушенням  умов оплати(в межах та  за межами населених пунктів Монастирищенської   міської  територіальної громади).

Про   продаж  Крамаренку Руслану Васильовичу земельної  ділянки несільськогосподарського  призначення для розміщення та експлуатації     основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної,       машинобудівної  та   іншої    промисловості   по  вул. Козацька,51 с.Аврамівка Уманського району Черкаської області.

Про   продаж  Крамаренку Руслану Васильовичу земельної  ділянки несільськогосподарського  призначення для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та   іншої    промисловості   по  вул. Козацька,51Ас.Аврамівка Уманського району Черкаської області.

Про   продаж  Обнявку Сергію Олександровичу земельної   ділянки  несільськогосподарського  призначення для  будівництва  і  обслуговування будівель торгівлі по  вул. Дружби,31 м. Монастирище Уманського району Черкаської області.

Про   продаж  Обнявку Сергію Олександровичу земельної   ділянки    несільськогосподарського  призначення для  будівництва  і  обслуговування  будівель торгівлі по  вул. Дружби,33 м. Монастирище Уманського району Черкаської області.

Про підготовку земельної  ділянки  до  продажу  на конкурентних засадах  по вул.Соборна,132-1 м. Монастирище  Уманського району Черкаської області.

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності Монастирищенської міської ради для обслуговування інших будівель громадської забудови.

Про   надання дозволу ПП «Турбів Кварц» на виготовлення проєкту землеустрою  щодо  відведення земельних ділянок для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами в адмінмежах с. Хейлове та с. Леськове Уманського району Черкаської області.

Про звернення депутатів Монастирищенської міської ради до Кабінету Міністрів України, "Українські дороги" та Черкаської ОВА щодо ремонту доріг

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора