Бібліотека в сучасному форматі: професійні ідеї, сучасні проекти

Дата: 23.02.2022 15:30

Сьогодні, 23 лютого в читальній залі Монастирищенськоі публічної бібліотеки відбувся семінар бібліотечних працівників: «Бібліотека в сучасному форматі: професійні ідеї, сучасні проекти». Завідувачка організаційно-методичним відділом Людмила Пір‘ян ознайомила присутніх з програмою семінару та підвела підсумки роботи бібліотек - філій за 2021 рік. Про завдання роботи бібліотек-філій на 2022 рік, креативні форми роботи з читачами розповіла директор публічної бібліотеки Валентина Григораш. Завідувачка відділом обслуговування Оксана Мартиш надала консультації по роботі з молоддю та провела огляд літератури «Книги, творені кров‘ю серця». Про вивчення книжкового фонду, ведення алфавітного та систематичного каталогів, підписку періодичних видань на 2022 рік, проведення перевірки бібліотечних фондів ознайомила бібліотекар Наталя Грицай. Під час проведення круглого столу бібліотекарі бібліотек-філій обмінялися досвідом роботи.