Найдієвіші ліки для фізичного здоров’я – бадьорий і веселий дух. Відбулася учнівська спартакіада

Дата: 27.01.2023 15:00

Сьогодні, 27 січня, відбулася спартакіада Монастирищенської територіальної громади серед учнів закладів загальної середньої освіти громади в 2022-2023 н.р. з настільного тенісу, шашок і шахів. Змагання проходили на двох локаціях: настільний теніс – на базі Монастирищенська ДЮСШ, а шахи та шашки в БДЮТ Монастирище.

Перед початком змагань начальник управління освіти, молоді та спорту Ніна Завертана та директор Дитячо-юнацької спортивної школи Олександр Гук привітали учасників спартакіади та побажали успіхів і перемог.

У змаганнях з настільного тенісу всього взяли участь 34 учні, із них 13 дівчат. За результатами ігор І місце серед міських шкіл посіла команда Монастирищенського ОЗЗСО І-ІІІ ст. «Ліцей «Ерудит», ІІ місце – ОЗ «Монастирищенський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №2», а ІІІ місце – ОЗ «Цибулівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.». Серед сільських навчальних закладів І місце з настільного тенісу зайняла команда Аврамівської філії ОЗЗСО «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №5», ІІ місце – Копіюватського ЗЗСО І-ІІІ ст., а ІІІ місце – команда Княжекриницького ЗЗСО І-ІІІ ст.

А у змаганнях з шашок взяли участь 20 учнів, серед них 9 дівчат. За підсумком турніру перемогу і І місце зайняла команда Монастирищенського ОЗЗСО І-ІІІ ст. «Ліцей «Ерудит», ІІ почесне місце виборола команда Копіюватського ЗЗСО І-ІІІ ст., а ІІІ місце посіла команда ОЗ «Монастирищенський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №2».

Що ж до шахів, то в цій грі боролися за перемогу 17 учасників, з них 7 дівчат. В результаті напруженої та справедливої боротьби, І місце зайняла команда ОЗЗСО «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №5», ІІ місце – ОЗ «Цибулівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.», а ІІІ місце здобула команда ОЗ «Монастирищенський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №2».

Учнівські команди, які посіли призові місця та окремі учасники спартакіади були відзначені та нагороджені грамотами управління освіти, молоді та спорту міської ради. А ще діти з користю провели час і зарядились позитивною енергією, яка нині всім так необхідна.

Щиро вітаємо переможців змагань та бажаємо успіхів, майбутніх яскравих перемог і здійснення мрій!