Екскурсії в музеї до Дня вишиванки

Дата: 17.05.2023 16:25

Сьогодні в музеї  видався день, щедрий на масові екскурсії. До нас вперше завітали учні  1-4 та 6 класів  Копіюватського ЗЗСО І-ІІІ ст., молодші школярі Аврамівського філіалу ОЗЗСО І-ІІІ ст. №5, з якими проведені оглядові екскурсії по  залах  музею.

А студенти 2-го курсу Монастирищенського професійного ліцею напередодні  Дня вишиванки  завітали до нас  у гарних вишиванках, прослухали розповідь екскурсовода про історію цього елементу українського національного одягу, символіку, орнаментику, значення кольорів та інші особливості української вишиванки, а також сфотографувалися в етнографічних куточках музею.