Комісія з питань захисту прав дитини провела чергове засідання

Дата: 25.07.2023 10:17

25 липня, під головуванням заступника міського голови Монастирищенської міської ради Зоряни Заворотної відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Монастирищенської міської ради.

На засіданні було заслухано шість питань, а саме, про доцільність позбавлення батьківських прав жителя с.Нове Місто відносно малолітнього сина, розгляд, про надання трьох дозволів на укладення договору поділу спадкового майна між спадкоємцями, затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилася у складних життєвих обставинах.

В результаті засідання, членами комісії, в межах компетенції та повноважень, були прийняті відповідне рішення та надані рекомендації.