Монастирищенські майстри маленької ракетки на Всеукраїнських змаганнях найсильніших міні-кадетів

Дата: 11.12.2023 08:34

З 7 по 10 грудня в Києві відбулися змагання найсильніших міні-кадетів України з настільного тенісу ( Топ-12).
Вихованці нашої дитячо-юнацької спортивної школи Арсеній Галай та Олександр Мазур також взяли участь у відборі,  змогли пройти перший етап, вийти з групи та далі поборотись за вихід у дванадцятку найсильніших тенісистів України.

Олександр Мазур  показав досить хороший результат, посівши 15 місце з 50 спортсменів, а Арсеній Галай  потрапив у  Топ-12, де з самими сильними суперниками з усіх куточків України змагалися за місця, йому вдалося посісти сьоме місце, що показує високу майстерність спортсмена на такому рівні змагань.

Пишаємося, що у нас в громаді є такі талановиті спортсмени.

Ці успіхи - результат таланту і наполегливої праці спортсменів та їх тренера. Тому бажаємо юним тенісистам і тренеру – Вадиму Швидкому   наснаги і ще багато перемог попереду!