Про проведення щорічного конкурсу з благоустрою «Найкращий населений пункт» Монастирищенської міської територіальної громади
Виконавчий комітет Монастирищенської міської ради повідомляє, що з 01.04.2024 р. по 01.11.2024 р. розпочнеться проведення щорічного конкурсу з благоустрою «Найкращий населений пункт» Монастирищенської міської територіальної громади». Конкурс із благоустрою «Найкращий населений пункт» Монастирищенської міської територіальної громади проводиться з метою поліпшення санітарного стану та благоустрою населених пунктів громади, залучення підприємств, організацій, установ, органів самоорганізації та мешканців до участі у спільній роботі по благоустрою, озелененню, покращенню санітарного стану будівель, прилеглих та дворових територій, підвищення рівня громадської свідомості широких верств населення, створення умов сприятливих для життєдіяльності територіальної громади.
Умови конкурсу
(згідно Положення про проведення щорічного конкурсу з благоустрою «Найкращий населений пункт» Монастирищенської міської територіальної громади)
Організатор конкурсу (виконавчий комітет) доручає конкурсній комісії з проведення щорічного конкурсу з благоустрою «Найкращий населений пункт» Монастирищенської міської територіальної громади оголошувати через засоби масової інформації та офіційний веб сайт міської ради про проведення конкурсу, надавати роз’яснення щодо умов і основних завдань конкурсу.
Конкурсною комісією, на протязі терміну проведення конкурсу періодично здійснюється комісійний об’їзд території населених пунктів з фотофіксацією об’єктів.
Конкурсна комісія по закінченні терміну проведення конкурсу, на підставі проведених оглядів територій, здійснює підведення підсумків конкурсу, визначає переможців в номінації «Найкращий населений пункт» Монастирищенської міської територіальної громади і вносить обґрунтовані пропозиції та готує проєкт рішення виконавчого комітету про підведення підсумків конкурсу.
Номінація оцінюється за такими показниками:
1) належний естетичний вигляд фасадів будинків;
2) наявність таблички з назвою установи (при наявності);
3) наявність таблички з адресами будівель;
4) утримання парканів;
5) наявність оригінальних клумб, газонів і інших насаджень та їх утримання;
6) наявність та облаштування зон відпочинку;
7) наявність урн для сміття;
8) утримання зон зелених насаджень (покос трави, знищення карантинних рослин та бур’янів на території);
9) відсутність складування будівельних матеріалів та відходів на узбіччях вулиць населеного пункту;
10) дотримання правил благоустрою, санітарного стану на відповідній території;
11) утримання в належному стані вулиць, тротуарів, прилеглих територій до об’єктів комунальної власності, присадибних територій громадян, пам’ятників та пам’ятних знаків, кладовищ, загальних та присадибних колодязів, тощо;
12) ініціатива населення по впорядкуванню та квітковому оформленню своїх будинків, територій навколо громадських будівель, пам’ятників, тощо;
13) висадження дерев, кущів (в одиницях), квітів (у квадратних метрах);
14) стан освітлення вулиць;
15) дотримання експлуатації систем водопостачання;
16) справність та належне утримання гідротехнічних споруд;
17) дотримання санітарного стану водоохоронних зон навколо водойм;
18) організація спортивно-масової роботи на території населеного пункту.