Рішення сесії №10-11 «Про затвердження форми фінансового плану, форми звіту фінансового плану підприємства, фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Монастирищенський центр первинної медико – санітарної допомоги» та погодження структури і чисельності підприємства на 2022 рік.»

Скликання: VIIІ
Сесія: 10 сесія
Тип документу: Рішення сесії
Дата: 16.12.2021
Номер документу: 10-11
Назва документу: Про затвердження форми фінансового плану, форми звіту фінансового плану підприємства, фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Монастирищенський центр первинної медико – санітарної допомоги» та погодження структури і чисельності підприємства на 2022 рік.
Прикріплені файли:
  1. Поіменне голосування (0.04 МБ)

Про затвердження форми фінансового плану, форми звіту фінансового плану підприємства, фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Монастирищенський центр первинної медико  – санітарної допомоги»  та погодження структури і чисельності підприємства на 2022 рік.