Продовжується робота щодо інформування громадян про можливість служби у Збройних Силах України за контрактом

Дата: 11.02.2021 15:45

Монастирищенська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості продовжує співпрацю з військовими комісаріатами щодо інформування громадян про можливість служби у Збройних Силах України за контрактом.

Між сторонами відбуваються регулярні інформаційні зустрічі, що проходять у форматі живого діалогу.

10 лютого у приміщенні Монастирищенської районної філії Черкаського ОЦЗ було організовано чергову зустріч для 10 клієнтів центру зайнятості, які звільнені з військової служби та тих, хто зацікавлений у військовій службі за контрактом.

На заході був присутній представник військомату Солодов Олександр Євгенійович, який надав учасникам семінару інформацію щодо працевлаштування на військову службу за контрактом. Загалом, на семінарі найбільший акцент надавався інформації, яка може  зацікавити безробітних: грошове, медичне, речове забезпечення, перспективи підвищення соціальних гарантій контрактників, а також можливість призову на військову службу за контрактом на офіцерську посаду з подальшим отриманням офіцерського звання тощо.