Курси цільового призначення з метою підвищення кваліфікації  безробітних

Дата: 17.02.2021 09:02

Сьогоднішній ринок праці потребує висококваліфікованих працівників, кожен роботодавець прагне знайти фахового спеціаліста, який би відповідав усім його вимогам. У зв’язку з цим Монастирищенською районною філією Черкаського ОЦЗ було організовано під замовлення роботодавців курси цільового призначення з метою підвищення кваліфікації  безробітних  за такими професіями: водій автотранспортних засобів, тракторист-машиніст с/г виробництва та робітник з подавання хімікатів.

На замовлення сільськогосподарських підприємств СФГ «Юлія», ФГ «Теолинське», СФГ «Обрій», Монастирищенська служба зайнятості провела профвідбір, організувала та розпочала навчання безробітних з 15 лютого за програмою «Спеціальне навчання з питань безпечного виконання робіт з пестицидами і агрохімікатами  та перевірки рівня знань осіб, діяльність яких пов’язана з транспортуванням, застосуванням та торгівлею пестицидами та агрохімікатами».

Навчання триватиме тиждень на базі ДНЗ «Монастирищенський  професійний ліцей».

Після завершення навчання слухачі поновлять знання про правила безпеки при проведенні механізованих сільськогосподарських робіт при обслуговуванні та ремонті сільськогосподарської техніки, безпеку праці під час роботи з пестицидами і агрохімікатами з метою безаварійної подальшої роботи на підприємстві.