Монастирищенська міська громада
Черкаська область, Уманський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Виконавчий комітет Монастирищенської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії юридичного відділу виконавчого комітету Монастирищенської міської ради

Дата: 17.02.2021 17:05
Кількість переглядів: 422

 

   Вимоги до посади: громадянство України, вища освіта не нижче ступеня бакалавра, без вимог до стажу роботи. Знання Конституції України, законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про державну службу», «Про запобігання корупції». Вільне користування основними програмами роботи на комп’ютері, офісними програмами, оргтехнікою, вільне володіння державною мовою.

   Оплата праці здійснюється відповідно до Постанови КМУ від 9 березня      2006 р. № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів».

   Перелік документів: заява на участь у конкурсі,  особова картка за формою    П-2 ДС з додатками; 2 фото розміром 4 х 6 см; копії документів:  про освіту, паспорту, ідентифікаційного коду, трудової книжки, військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних); електронна декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, за встановленою формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції шляхом її заповнення на офіційному веб-сайті НАЗК за адресою www.nazk.gov.ua.

  Документи подаються до відділу з питань кадрової роботи управління з питань організаційної та кадрової роботи виконавчого комітету Монастирищенської міської ради упродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення на офіційній сторінці Монастирищенської міської ради в мережі Інтернет: http//monastyryshe.gromada.org.ua за адресою: м. Монастирище, вул.Соборна, 117, додаткова інформація за телефоном: 04746-2-10-15

  Під час іспиту перевіряються знання Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про державну службу»,  «Про запобігання корупції», а також вимоги законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень відповідного структурного підрозділу.

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора