Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 22.02.2021 16:57

22 лютого під керівництвом  заступника міського голови  Зоряни Заворотної  проведено  засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Монастирищенської міської ради.

На засіданні були заслухані питання щодо надання дозволу на укладання договору про припинення права на аліменти на малолітню доньку,  у зв’язку з передачею права власності на нерухоме майно,  взяття під соціальний супровід сім’ї в с.Княжа Криниця, зняття із соціального супроводу сім’ї в смт.Цибулів,  позбавлення батьківських прав відносно малолітніх дітей,  затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Члени  комісії,  брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. З'ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо.

Після розгляду питань були прийняті відповідні рішення згідно чинного законодавства.