Професійна орієнтація учнівської молоді

Дата: 23.02.2021 15:41

Днями фахівці Монастирищенської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості з метою посилення інформаційно-роз’яснювальної та профорієнтаційної роботи з освітянами, учнівською молоддю та їх батьками провели зустріч із виконуючою обов’язків начальника Управління освіти, молоді та спорту Ніною Борисівною Завертаною.

Питання професійної орієнтації учнівської молоді є  дуже актуальним в роботі служби зайнятості, тому на зустрічі піднімалось питання щодо посилення співпраці освітніх установ зі службою зайнятості.

У результаті проведеної зустрічі було підписано спільний план заходів на 2021 рік, у рамках якого, у зв’язку з карантинними обмеженнями, проведення профорієнтаційних заходів заплановано з березня 2021 року. Всі учасники заходу прийшли до єдиної думки, що тільки спільними зусиллями у профорієнтаційній діяльності можна вирішувати проблемні питання. Це й буде сприяти успішному розвитку особистості та визначенню професійних намірів учнівської молоді.