"Надання якісних медичних послуг — один із наших пріоритетів", - Олександр Тищенко про функціонування ФАПів

Дата: 24.02.2021 11:12

Протягом січня-лютого 2021 року міський голова Олександр Тищенко спільно з профільними заступниками та начальниками управлінь проводили в населених пунктах громади роботу з обстеження матеріально-технічного стану закладів соціальної сфери, будівель та інших споруд для прийому, згідно законодавства, в комунальну власність Монастирищенської  громади.

Під час таких поїздок мешканців населених пунктів серед ряду питань турбувало питання функціонування ФАПів.

В ході спілкування з жителями громади міський голова наголосив: «Ми створили громаду саме для того, щоб самим вирішувати, які питання для жителів громади є пріоритетними та потребують першочергового вирішення, а надання якісних медичних послуг — один із наших пріоритетів, а отже, понад усе - здоров'я мешканців громади.  Якщо в населеному пункті проживає невелика кількість людей і нераціонально утримувати ФАП, ми намагатимемось знайти механізми для надання кваліфікованої медичної допомоги. Ми одна спільна громада. Попереду велика і напружена робота. І для досягнення успіху в ній ми повинні об’єднати зусилля влади, бізнесу та громадськості».