Індивідуальні консультації жителям громади

Дата: 25.02.2021 12:30

Днями працівниками центру соціальних служб була проведена робота щодо індивідуального консультування громадян.

Жителі громади зверталися до спеціалістів центру щодо отримання різних послуг, а саме: соціального консультування, профілактики, супроводу, інформаційних послуг  та отримання натуральної допомоги.

Центр соціальних служб є комплексним закладом соціального захисту населення,   який провадить соціальну роботу та надає соціальні послуги особам/сім’ям, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах.

Просимо звертатися до Центру соціальних служб Монастирищенської міської ради, якщо у Вас виникли певні труднощі, запитання або ж потребуєте допомоги у вирішенні проблемноі? ситуаціі?, або Ви бачите, що в якісь родині неналежним чином виконують батьківські обов’язки, порушують права дитини, кошти, які отримують батьки на дітеи?, використовують не за призначенням:

м. Монастирище вул. Жовтнева8 тел. 2-35-94