Обговорили варіанти можливої співпраці служби зайнятості та громадської організації

Дата: 25.02.2021 15:26

З метою підвищення конкурентоспроможності жінки на сучасному ринку праці, впевненості в собі, сприяння її працевлаштуванню та надання психологічної підтримки відбулася ділова зустріч начальника відділу активної підтримки безробітних Розної Жанни Борисівни з очільницею ГО «Спілка жінок Монастирищини» Свердлик Наталією Павлівною.

На зустрічі було обговорено варіанти можливої співпраці служби зайнятості та громадської організації в рамках ініційованої службою зайнятості акції «Роль жінки в суспільстві», що приурочена до Міжнародного жіночого дня та яка проходить  з 22 лютого по 5 березня 2021 року. Наталія Павлівна поділилась досвідом роботи з гендерних питань та найближчими планами у цьому напрямку, Жанна Борисівна, у свою чергу, роз’яснила, які послуги надає служба зайнятості жінкам.

За результатами зустрічі була досягнута домовленість про об’єднання зусиль для розкриття можливостей та потенціалу жіноцтва Монастирищини.