Вивчаємо законодавство

Дата: 25.02.2021 16:17

В Монастирищенській публічній бібліотеці відбулась зустріч працівників книгозбірні з головним спеціалістом Монастирищенського бюро безоплатної правової допомоги Іриною Пархомець, яка розповіла присутнім про діяльність бюро щодо консультування громадян з різних питань правової тематики. Темою засідання було обговорення нового законодавства щодо впровадження ринку землі. Пані Ірина надала консультації про впорядкування документів на земельні ділянки, обов’язкову їх реєстрацію в земельному відділі, розповіла про нові реформи в законодавстві про землю, про Публічну кадастрову карту України, якою може скористатися кожен, щоб перевірити свої документи он-лайн, відповіла на чисельні питання присутніх. Були складенні домовленості про співпрацю та залучення спеціалістів бюро безоплатної правової допомоги щодо проведення спільних заходів щодо протидії булінгу, насильства, торгівлі людьми серед молодіжного середовища, які проводить наша бібліотека. Знання та брошури отриманні при зустрічі будуть використанні при наданні адресних посилань, консультацій щодо земельного законодавства для наших користувачів. Дякуємо Ірині Олександрівні за цікаву та змістовну інформацію!