Команда Монастирищенської ДЮСШ - бронзовий призер чемпіонату області з футзалу серед юнаків U-15

Дата: 26.02.2021 09:11

Із 23 по 25 лютого в спортивному комплексі Академії футболу і футзалу у Білозір’ї 10 команд змагалися за нагороди чемпіонату Черкаської області з футзалу серед юнаків U-15 (2006-2007р.н.) сезону 2020-2021рр.

Почалися змагання з групового етапу, далі були стикові зустрічі і ігри за призові місця.

У матчі за 3 місце команда  ДЮСШ Монастирище переграла ДЮСШ Звенигородка і виборола бронзові медалі.

Монастирищанин, Віталій Пархомець, увійшов до четвірки  кращих футболістів чемпіонату.

Вітаємо наших футболістів з чудовим досягненням. Бажаємо  не зупинятись на досягнутому, і надалі показувати все кращі результати.