Відбувся відкритий міжрайонний турнір з настільного тенісу серед чоловіків на кубок міста Монастирище

Дата: 27.02.2021 17:08

27 лютого, за підтримки міського голови Олександра Тищенка та інструктора-методиста КП "Монастирищенський фізкультурно-спортивний комплекс" Михайла Панченка відбувся відкритий міжрайонний турнір з настільного тенісу серед чоловіків на кубок міста Монастирище.

В змаганнях взяли участь спортсмени з Жашкова та Монастирища. На жаль, через хворобу не змогли приїхати учасники з Іллінців та Христинівки. Турнір розпочався з урочистого відкриття та привітань від міського голови Олександра Тищенка. Потім головний суддя змагань, тренер з настільного тенісу Вадим Швидкий ознайомив учасників з системою проведення турніру. Спортсмени були поділені на дві групи з яких до фінальної частини увійшли по три тенісисти. З першої групи - Володимир Шутко, Дмитро Плиска та КМСУ (Кандидат у майстри спорту України) Вадим Швидкий. З другої - Микола Галай, його син КМСУ Дмтро Галай та КМСУ Сачук Святослав. Боротьба була дуже напружена, про що свідчать результати змагань. Майже всі поєдинки півфінальної та фінальної частин складалися з чотирьох та п’яти партій. Третє місце за результатами ігор виборов Сачук Святослав, другу сходинку зайняв Дмитро Галай і кубок дістався Вадиму Швидкому. Всім призерам змагань були вручені медалі, грамоти та грошові винагороди.