Робота служби зайнятості з працевлаштування клієнтів не зупиняється

Дата: 05.03.2021 11:52

Незважаючи на карантинні обмеження робота служби зайнятості з працевлаштування клієнтів не зупиняється.

За допомогою у пошуку роботи до Монастрищенської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості звернулась Кудин Ніна Олексіївна. Вона працювала вчителем української мови, але втратила роботу у зв’язку з ліквідацією школи. Шукаючи підходящу роботу, в тому числі, за допомогою служби зайнятості, Ніні Олексіївні довго чекати не довелося, адже хто шукає-той обов’язково знаходить. Оскільки Ніна Олексіївна – творча особистість (за період пошуку роботи вона навіть встигла видати дві поетичних збірки) з першого вересня 2020 року її , як педагога-організатора, привітно зустрічала одна з міських шкіл.

Вкотре переконуємось, що роботу знайти можна навіть під час карантину. Рецепт простий: бажання, досвід і спільні зусилля безробітного та служби зайнятості.