Відеоконцерт місцевих закладів культури до 8 березня

Дата: 05.03.2021 15:02

Дорогі жінки Монастирищенської громади!

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу.

Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання – пов’язане з жінкою.

Ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі дочки й онучки! Наші віддані і надійні подруги, близькі і рідні люди! Сердечно вітаємо вас із найпрекраснішим святом весни – Міжнародним жіночим днем 8 березня! Ви берегині домашнього вогнища та роду людського, які передають з покоління в покоління традиції високої духовності, культури, працьовитості. Щедрість ваших душ зігріває, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру в те, що світ буде врятований.

Від усієї душі бажаємо вам величезного жіночого щастя, любові і добра! Нехай поруч з вами завжди будуть чоловіки, з якими будуть нестрашні будь-які незгоди! Бажаємо, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердечним спокоєм!

Єдності, згоди і благополуччя вашим родинам!