Вітання з нагоди Міжнародного жіночого дня – 8 Березня!

Дата: 08.03.2021 00:11

Шановні жінки Монастирищини!

Саме навесні, коли красою наповнюється природа і оживає земля, відзначається щире і привітне, родинне і ніжне свято жінки — 8 Березня!

З цієї нагоди прийміть щирі вітання і побажання, щоб тільки мир і спокій, благополуччя і злагода були у Вас, наші дорогі і любі матері, бабусі, кохані дружини, уважні сестри, любі внучки.

Майбутнє нашого краю — у Ваших працьовитих руках, світлому розумі, поміркованості і терпінні. Нехай завжди поруч з Вами будуть турботливі і уважні, відповідальні чоловіки, сильні і мужні захисники.

Для Вас, шановні жінки, наші щирі слова поваги і захоплення, шани і вдячності, які збираються у яскраві букети вітань і побажань. Хай же не тільки у це чарівне свято, а завжди буде щира усмішка на Ваших устах,міцним буде здоров'я, злагода і благополуччя, гарний настрій звеселяють серця. Щастя Вам і тепла, краси життя і всього, що є найкращого у житті.

З повагою

Міський голова                                                         Олександр ТИЩЕНКО