На Монастирищині вшанували пам'ять Великого Кобзаря

Дата: 09.03.2021 11:13

«І мене в сім’ї великій,

в сім’ї вольній, новій,

не забудьте пом’янути

не злим тихим словом».

В історії кожного народу є постаті, імена яких оповиті невмирущою любов’ю і славою. Пам’ять про них передається від покоління до покоління.

Тарас Шевченко – вірний син України, який так віддано любив свій народ і так страждав за нього. Велетень духу, митець могутньої творчої сили, непримиренний борець проти будь-якого гноблення людини людиною.

Усе життя і творчість Тараса Шевченка присвячені українському народу. Він пробудив нашу націю зі сну рабства, закликав до боротьби за волю. Тарас Григорович мріяв про ті часи, коли його країна буде незалежною суверенною державою, коли в Україні шануватимуть мову, культуру та історію нашого народу, а люди будуть щасливими. І закликав до цього співвітчизників. Завдяки заповітам Великого Кобзаря українці здобули незалежність і державність рідної країни.

На знак вшанування пам’яті Великого Кобзаря, 09 березня у м. Монастирище міський голова Олександр Тищенко,  представники міської ради, громадськості міста поклали квіти до погруддя Т.Г.Шевченка.