Запрошуємо жителів громади долучитися до благородної справи!!!

Дата: 09.03.2021 15:41

Шановні монастирищани!

Для кожного з нас найбільшим багатством є здоров’я, щастям – також здоров’я і, головне, здоров’я всіх рідних та близьких.

Для покращення діагностики та лікування жителів громади необхідно придбати сучасний рентгенапарат, так як технічні можливості старого рентген апарату не дають змоги проводити обстеження в повному обсязі.

Бюджет громади зараз не в змозі повністю профінансувати закупівлю даного обладнання. Але спільними зусиллями ми зможемо досягти мети. До перерахунку коштів долучилися всі працівники міської ради, культури, освіти, які перерахують свій одноденний заробіток за березень на рахунок лікарні.

В зв’язку з цим, звертаємось до Вас з проханням підтримати важливу для всієї громади справу - придбання рентген-апарату для КНП «Монастирищенська багатопрофільна лікарня».

Перерахувати свої кошти Ви можете на благодійний рахунок КНП «Монастирищенська багатопрофільна лікарня»: UA 143052990000026003031600413 ( АТ КБ «Приватбанк» ).

Для жителів громади буде щоденно надаватися фінансовий звіт про надходження коштів.