Монастирищина вдячна визволителям

Дата: 10.03.2021 12:30

Чим далі в глибину років відходять героїчні і трагічні події війни 1941 – 1945 років, тим величніше постають перед людством подвиги воїнів-визволителів та наших славних земляків. Історична пам’ять – дзеркало душі народу і вічно жити героям у нашій пам’яті і серці поколінь.

З нагоди 77-ї річниці визволення Монастирищенської землі від фашистських загарбників 10 березня до Меморіалу Слави прийшли міський голова Олександр Тищенко, представники органу місцевого самоврядування та ветеранської організації.   Прийшли, щоб віддати шану, вклонитися   пам’яті тих, хто ціною власного життя  приніс Свободу та Перемогу.

Пам’ять усіх тих, хто так і не повернувся з війни, присутні вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до Меморіалу Слави.