Нові книжкові надходження до бібліотек-філій Монастирищини

Дата: 10.03.2021 15:28

Кожна нова книга – це завжди подія та нове знайомство. Неабияке задоволення і радість приносять нові книги, що надходять до бібліотеки, як для самих працівників, так і для користувачів книгозбірень. Попри карантинні умови в Монастирищенській публічній бібліотеці надходять та обробляються нові книги. Книги надійшли в рамках різних державних програм поповнення бібліотечних фондів, а також подаровані видавництвом «Грані-Т». Ці яскраві видання на будь-який смак для різних вікових груп, що зацікавлять широке коло читачів: прихильників художнього слова, шанувальників різних видів мистецтва, спорту, нон-фікшн та найголовніше – наймолодших наших відвідувачів – діток. Тож запрошуємо відвідати бібліотеку свого села, ознайомитися з новинками та обрати книги, які стануть вам до вподоби.