Триває підготовка до проведення сесії міської ради

Дата: 10.03.2021 16:43

10 березня відбулося засідання постійних комісій міської ради з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності, гласності та законності, комісії з питань економічної політики, планування, бюджету та фінансів та комісії з гуманітарних питань.

У роботі комісій взяв участь міський голова Олександр Тищенко.

На попередній розгляд та погодження були винесені питання порядку денного чергової 5 –ї сесії Монастирищенської міської ради.

Члени постійних комісій заслухали питання про затвердження 8 міських програм, питання управління майном міської комунальної власності, земельні питання, розглянули депутатські запити та звернення до Верховної Ради України тощо.

Зауваження та рекомендації депутатів прийнято до уваги.