Практикум з працівниками бібліотек-філій

Дата: 11.03.2021 18:05

11 березня на базі Монастирищенської публічної бібліотеки проведено практикум «Основні вимоги щодо обліку та обробки документів» для Владиславчицької, Зюбрихської, Княжиківської, Княжекриницької, Попуднянської, Сарнівської та Халаїдівської бібліотек – філіалів. На практикумі розглядались основні аспекти обліку книжкового фонду, ведення сумарної книги, документації в бібліотеці. Також висвітлювались питання з реклами бібліотеки, підготовки та проведення масових заходів, висвітлення їх в соцмережах. Консультації надали спеціалісти Монастирищенської публічної бібліотеки: завідуюча організаційно – методичним відділом Людмила Пір’ян, бібліотекарі Лариса Мішечко і Наталя Грицай, завідуюча відділом обслуговування Оксана Мартиш. Заняття були насиченими та мали дискусійний характер.